Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-721-7
Autor: Louise Hay, Ahlea Khadro, Heather Dane
EAN: 9788373777217
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Sekrety zdrowia Louise Hay

  Każdy z nas ma swoją historię własnego życia i zdrowia, na którą składa ię to, gdzie byliśmy, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Mogliśmy opowiadać sobie lub innym tę historię wielokrotnie. A co, jeśli to, gdzie znajdujesz się teraz, albo to, jakie wyzwania masz za sobą, nie mają znaczenia? Co, gdybyś znał prawdę - że twoje ciało jest zaprojektowane tak, by samo się leczyć? Co, jeśli twoja historia jest historią miłosną?
  Najpewniej uczono cię, że musisz szukać pomocy z zewnątrz, ze strony doktorów i ekspertów, aby się „naprawić". A gdybyś wiedział, że choć lekarze i eksperci mogą dać ci wiele pożytecznych wiadomości i rad, to właśnie ty masz-wielką moc w sobie? Tak, to prawda!
  Masz zdolność słuchania własnego ciała. Twoje ciało, podobnie jak wszystko inne w twoim życiu, jest lustrem dla twoich myśli i przekonań. Każda komórka reaguje na każdą myśl i każde twoje słowo, a powtarzanie tych samych schematów myślenia i wiary może spowodować zachowania ciała dające poczucie ulgi lub dolegliwości. Im lepiej poznasz swoje ciało i im lepiej nauczysz się go słuchać, tym lepiej poprowadzi cię ono do dobrego zdrowia. Omówimy to dokładniej na kolejnych stronach tej książki.
  Teraz jednak musisz wiedzieć jedno: jeśli doświadczasz problemów zdrowotnych, to jest zaproszenie od życia, byś pokochał siebie. Innymi słowy, bez względu na to, jaki jest twój problem, istnieje tylko jedna odpowiedź: kochanie samego siebie.
  Zawsze, gdy odczuwasz problemy na tle zdrowotnym, twoje ciało wysyła ci sygnał, prośbę, byś był lepszy dla siebie - a to oznacza, by z każdym dniem kochać siebie trochę bardziej. Pomyśl o kimś bliskim, osobie lub zwierzęciu, które kochasz - jak się czujesz, gdy o nich myślisz? Skup się na tym przez chwilę i naprawdę to poczuj. Kochanie samego siebie oznacza, że możesz czuć tak samo silną miłość wobec własnej osoby, jaką czujesz w stosunku do nich. Jeśli wydaje ci się niezwykle trudne pokochać siebie tak bardzo, pamiętaj, że nie jesteś sam.
   Zaczynając siebie mocniej kochać, z większą łatwością przyjdzie ci zaspokojenie własnych potrzeb bez czekania na wykonanie wszystkich innych obowiązków. Czasami może się zdarzyć, że sam nie będziesz wiedział, czego potrzebujesz. Czytając tę książkę, poznasz środki, które pomogą ci rozpoznać potrzeby twojego organizmu, by czuć się zdrowym, silnym, szczęśliwym i pełnym energii.
  Sam fakt, że trafiłeś na Sekrety zdrowia Louise Hay oznacza, że jesteś gotów pokochać samego siebie i wprowadzić pozytywną zmianę w swoim życiu i zdrowiu. Wiemy, że jesteś w stanie to zrobić i chcemy, żebyś ty również zdał sobie z tego sprawę!
   A teraz zastanów się - co, jeśli mógłbyś stworzyć sobie nową historię? W tym rozdziale chcemy podzielić się z tobą nowymi metodami, by napisać własną historię miłosną.

Szczegóły

 • Autor: 

  Hay Louise, Khadro Ahlea, Dane Heather

 • Tytuł oryginału: 

  Loving Yourself to Great Health: Thoughts & Food--The Ultima

 • Objętość: 

  396

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  165x235

 • ISBN: 

  978-83-7377-721-7

 • Tłumacz: 

  Magdalena Szewczuk

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...