Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7649-186-8
Autor: Lisa Biritz
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788376491868
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Kos

Niniejsza książka nie opisuje diety, nie ma w niej liczenia kalorii. Dietę poznaje się po tym, że człowiek pyta, kiedy ona się skończy i kiedy będzie mógł wreszcie znowu normalnie jeść. Jednak w przypadku szamańskiego postu zawsze je się normalnie, gdyż kalorie nie mają znaczenia, w ogóle nas nie interesują.

Dlatego nadaje się on do codziennego zastosowania, nawet jeśli nie macie czasu na uprawianie sportu. O wiele ważniejsze jest jedzenie i cieszenie się życiem bez odczuwania skruchy i bez poczucia winy. Nie ma tu żadnych zakazów. Korzystacie ze wszystkiego i żyjecie, naprawdę żyjecie! Jak więc schudnąć?

Czyż nie wszyscy pragną czerpać przyjemność z jedzenia? Odpowiedzią jest szamański post.

Przyjemnie jest jeść, lecz równie przyjemnie jest nie jeść niczego, doświadczać uczucia pustki i nicości, które pojawia się wtedy, gdy pijecie tylko świeżą, pyszną wodę i przepłukujecie się nią, czyścicie... To nie jest sprzeczność.

Pusty żołądek i puste jelita przynoszą nam spowolnienie i odpoczynek, refleksję i kontemplację, spokój i wyciszenie – jak również oczekiwanie na kolejny pyszny posiłek, który będzie smakować nam jeszcze bardziej.

Tym, co odróżnia tę książkę od wielu innych książek o odchudzaniu i zdrowiu, jest to, że opisuje ona prastare i sprawdzone szamańskie oraz duchowe metody, które są bardzo skuteczne. Ta lekkość bytu, ta błogość w ciele i duszy, jaką możemy dzięki nim osiągnąć, jest w tym wszystkim czymś najpiękniejszym – a ja naturalnie chcę tę wiedzę przekazać dalej.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Schamanisches Fasten

 • Tytuł oryginału: 

  Schamanisches Fasten: Abnehmen und alles essen - das geht wirklich! Schlank sein mit uralten spirituellen Methoden

 • Liczba stron: 

  132

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7649-186-8

 • Tłumacz: 

  Krzysztof Wojciechowski

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...