Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63014-00-1
Autor: Zbigniew Urbański
EAN: 9788363014001
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Zwierciadło

Wprowadzenie do książki

Tacierzyństwo Ciąża i poród według mężczyzny

  One - nasze partnerki, narzeczone, żony - pewnie już przeczytały dziesiątki książek, poradników, skonsultowały się z koleżankami, ewentualnie zapytały na Facebooku „kiedy jest ten idealny moment na ciążę?".
  Czy są w odpowiednim wieku, czy w pracy mogą poświęcić rok kariery, czy ich koleżanki mają dzieci albo planują (bo to wbrew pozorom ma duże znaczenie), no i wreszcie kiedy trzeba przejść do działania, żeby po dziewięciu miesiącach powitać na świecie dziecko.
   ONE wiedzą wszystko, tylko czy MY wiemy wystarczająco dużo?

Zbigniew Urbański - wielbiciel gadżetów zafascynowany najnowszymi technologami. Na antenie TVN Turbo i Dzień Dobry TVN testuje, porównuje, sprawdza i ocenia wszelkiego rodzaju zabawki i urządzenia elektroniczne.

Przez wiele lat pracował w policji, gdzie zajmował się cybersprzestępczością. Uważany jest za eksperta w tej dziedzinie. Odebrał gruntowne wykształcenie w najlepszych szkołach policyjnych na świecie, między innymi w FBI i Secret Service.

Od ponad 4 lat szczęśliwie zakochany w swojej partnerce Kasi, a od 8 miesięcy świeżo upieczony tata małej Milli. To dzięki tym dziewczynom powstała ta książka.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Zbigniew Urbański

 • Liczba stron: 

  252

 • Wymiary: 

  160x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63014-00-1

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy