Wczytuję dane...
KOD: 978-83-283-6889-7PAK
Autor: Magdalena Karpińska, Paulina Mechło
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788328368897
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Sensus

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Trening superkoncentracji dla dzieci
Księgarnia Łódź
1x Superpamięć dla dzieci
Księgarnia Łódź
1x Trening intelektu dla dzieci
Księgarnia Łódź
1x Trening superkreatywności dla dzieci

Pakiet 4 książek Paulini Mechło, Magdaleny Karpińskiej i Olgi Geppert:

 • Trening superkoncentracji dla dzieci
 • Autorki "Treningu superkoncentracji dla dzieci" przygotowały kilkadziesiąt kreatywnych zabaw, które pozwolą wzmocnić pamięć, rozwinąć spostrzegawczość i wyćwiczyć koncentrację. W treningu będzie nas wspierał przyjacielski Móżdżek. Czasem pomoże, czasem trochę poprzeszkadza, a czasem będzie chciał z nami porozmawiać. Nie ma zatem na co czekać - do dzieła!
 • Trening intelektu dla dzieci
 • Jeśli chcesz poprawić swoją pamięć, żeby szybciej uczyć się do klasówek, zwiększyć umiejętność kojarzenia faktów, łatwiej ogarniać nowe wiadomości i w ogóle lepiej myśleć, te zadania pomogą Ci osiągnąć cel! Nie są trudne, są za to ciekawe i zabawne! Będziesz łączyć sylaby, wymyślać nazwy, rysować jabłka i szukać wzorów w różnych kombinacjach rysunków.
 • Trening superkreatywności dla dzieci
 • Móżdżynka i przyjaciele zapraszają Cię do wspólnej zabawy. A więc zaczynamy - przygoda z kreatywnością czeka! Pomóż naszym bohaterom stworzyć Maszynę do Wszystkiego, rozwiązuj wraz z nimi ćwiczenia i zagadki, główkuj nad zadaniami, a przede wszystkim świetnie się baw. A po wszystkim, kiedy już rozwiniesz w pełni swoją superkreatywność, także Ty dołączysz do grona Innowatorów!
 • Superpamięć dla dzieci
 • Dobra pamięć to podstawa. Że w szkole, to wiadomo – kto sprawniej zapamiętuje, ten ma lepsze oceny, nawet jeśli nauce poświęca niewiele czasu. Ważna jest także w domu, w relacjach z przyjaciółmi i kolegami. Lubimy tych, którzy wiedzą, jak mamy na imię, nawet jeśli spotkaliśmy ich wcześniej tylko raz. Doceniamy, gdy ktoś pamięta o naszych urodzinach i zawsze na czas składa nam z tej okazji życzenia. Szukamy kontaktu z tymi, którzy są „dobrze poinformowani”. Przykłady można mnożyć, ale jedno jest pewne: świat oczekuje od nas dobrej pamięci. Na szczęście da się ją wyćwiczyć tak samo, jak trenuje się mięśnie. Jeśli chcesz dobrze radzić sobie w szkole i życiu, być mądry i zdolny, jeśli marzysz o tym, by zapamiętywanie nowych informacji przychodziło Ci bez wysiłku, ta książka jest właśnie dla Ciebie! W środku znajdziesz różne ćwiczenia, dzięki którym wzmocnisz pamięć, wytrenujesz spostrzegawczość i poprawisz koncentrację. Razem z Tobą w treningu będzie brał udział Móżdżek, nasz wspólny przyjaciel, który pomoże Ci w rozwiązywaniu zadań, a czasem opowie jakąś ciekawą historię ułatwiającą zapamiętanie nowej informacji. W książce znajdziesz ponad sto różnorodnych ćwiczeń, a na jej końcu – odpowiedzi do niektórych z nich.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Magdalena Karpińska, Paulina Mechło

 • Wymiary: 

  160x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2019-2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...