Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-748-4
Autor: Barbara Wren
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Uzdrawianie komórkowe

   Jeżeli chorowałeś, czy to przez dłuższy czas czy krótszy, ta książka pozwoli ci zrozumieć siebie i podpowie, jak rozwinąć u siebie naturalne uzdrawianie. Jeżeli kroczysz już ścieżką uzdrawiania, poznasz tu nowe metody, które drastycznie przyśpieszą proces uzdrawiania i szybko zmienią twoje życie. Gdy odkryłem nauki Barbary, przez wiele lat cieszyłem się zdrowiem i radością z życia. Może ci się wydawać, że nie miała mi zbyt wiele do zaoferowania - nic bardziej mylnego. Przetestowałem jej nauki, czytałem o naukowcach, lekarzach i filozofach, którzy ją zainspirowali, i wszystkie te badania odmieniły moje życie. Doświadczyłem mnóstwa zmian świadomości i odkryłem tak wiele nowych rzeczy w moim rozumieniu zdrowia i uzdrawiania, że jestem równie podekscytowany, jak i zaskoczony potęgą tego zjawiska.
   Barbara nie tylko dzieli się swoją filozofią, lecz także ma ponad trzydzieści lat doświadczenia w pomaganiu innym, jak osiągnąć pełnię i wzmocnić swoje życie. Przez ten czas udało jej się stworzyć własną „torbę lekarską", którą wykorzystuje do wprowadzania pozytywnych zmian zarówno w swoim życiu, jak i w życiu innych, którzy przez wiele lat czerpali z jej mądrości. W tej książce dzieli się ona swoimi metodami i zaprasza do ich wypróbowania, abyś też mógł doświadczyć tej wyjątkowej mocy. Osobiście bardzo ci to polecam. Moc i prostota tych metod sprawiają, że bardzo łatwo mogą one odmienić życie. Wyobraź sobie, że masz wspaniały samochód i nagle odkrywasz, że masz w sobie całą potrzebną wiedzę, by cały czas był on w pełni sprawny i nigdy się nie psuł. Dodaj do tego wszystkie narzędzia, których będziesz potrzebować, a już nigdy nie będziesz musiał prowadzić go do mechanika. Barbara porównuje ciało do samochodu i pokazuje nam, jak możemy odkryć ukrytą w nas wiedzę, aby utrzymać ten pojazd w jak najlepszym stanie.
   Przez wiele lat zgłębiałem wiedzę, ale zrozumiałem, że nauki Barbary są jednymi z najlepszych, jakie kiedykolwiek poznałem. Jest ona prawdziwym wizjonerem. Przetestowałem i wdrożyłem jej metody do swojego życia, jak i do życia moich klientów, i mogę śmiało stwierdzić, że to wszystko działa. Nie musisz mi jednak wierzyć na słowo - sprawdź wszystko sam. Myślę, że będziesz zaskoczony tym, jak dobrze możesz się poczuć.
    Jej filozofia jest bardzo adekwatna do obecnych czasów. Barbara pomaga ludziom połączyć się z ich prawdziwym ja i tym samym wzmocnić się. To, co mówi, ma sens. Prezentuje nowy punkt widzenia na zdrowie i uzdrawianie. Ta książka pokazuje, jak być zdrowym i jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i tym, w którym kierunku ma ono zmierzać. Barbara nie prosi cię, byś wierzył jej na słowo, ale byś sam poczuł połączenie z tą mocą. Wszyscy rodzimy się z wiedzą o tym, kim jesteśmy i jaki jest nasz cel, ale niestety, wiele osób zapomina o tym i schodzi ze swojej ścieżki. Barbara rzuca nam wyzwanie, abyśmy wzięli pełną odpowiedzialność za swoje życie i cały czas pamiętali, jacy jesteśmy wspaniali i wyjątkowi. Jesteśmy istotami, które czerpią energię ze światła, mamy też potencjał, aby przechowywać je w każdej komórce ciała. Nadaje to całkiem nowy sens oświeceniu i otwiera umysł na nowe możliwości. Zatem usiądź, zrelaksuj się i przygotuj się na odkrycie swojego cudownego potencjału.

Andy Baggott

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Barbara Wren

 • Tytuł oryginału: 

  Cellular Awakening: How Your Body Holds and Creates Light

 • Liczba stron: 

  232

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-748-4

 • Tłumacz: 

  Elżbieta Piłasiewicz

 • Rok wydania: 

  2015

Napisz opinię
2016-03-08 12:10:57 - jadwiga k

Gdy oczyściłam ciało zgodnie z radami autorki poczułam się zdecydowanie lepiej. Zdrowie zaczyna się od organów wewnętrznych. To od ich pracy zależy nasze samopoczucie. Trudno jest skupić się na jakiejkolwiek czynności, gdy ma się wzdęty brzuch czy coś pobolewa w każdym boku. Polecam te proste metody, które można z powodzeniem wykorzystać samemu. Po ich zastosowaniu zmienia się jakość życia i powraca chęć do pracy.

Zalety

Cena
Jakość wydania
Wartość merytoryczna
Treść
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...