Wczytuję dane...
KOD: 83-89375-48-6
Autor: Ewa May
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Uzdrawianie Pola Życia

   Książka ta przedstawia autorską metodę uzdrawiania ciała, emocji, umysłu i ducha oraz sytuacji życiowych, jaka powstała na przestrzeni kilkunastu lat poznawania przeze mnie zasad budowy i obsługi „żywego pojazdu", jakim jest nasze POLE ŻYCIA. Czyli energetyczno-holograficzna MAPA ŻYCIA, z zapisanymi tam zdarzeniami i towarzyszącymi im emocjami, gdzie CZAS (przeszłość, teraźniejszość i przyszłość) ISTNIEJE JEDNOCZEŚNIE W KULI, a my jesteśmy umieszczeni w jej CENTRUM jako ŹRÓDŁO i POCZĄTEK wszystkich zdarzeń: tego, co było, jest i będzie, naszych reakcji, emocji, decyzji, skutków i scenariuszy na przyszłość.

   Metoda ta opiera się na zasadach oddziaływań energetycznych w polu kwantowym, jakim jest nasze Pole Życia. Czerpie inspirację z Duchowego Uzdrawiania, bioterapii, NLP, biodiagnostyki, jasnowidzenia, posługiwania się mocą myśli, ukierunkowaną medytacją oraz intencją, wizualizacją i współpracą ze Światem Duchowym. Stanowi syntezę różnych metod. Jest w gruncie rzeczy prosta i każdy może ją stosować.
   Pomysł pracy z Polem Życia pojawił się w mojej głowie kilka lat temu, gdy po kolejnej sesji z pewną 60-letnią kobietą, niezwykle schorowaną na ciele i duszy, zastanawiałam się, jak jej pomóc. Gdybym chciała kolejno i szczegółowo zabrać się do uzdrawiania każdej jej bolączki, to zabrałoby to chyba kilka lat (zaznaczam, że kobieta ta była cały czas pod opieką lekarzy specjalistów i chciała sobie dopomóc w inny, niekonwencjonalny sposób). Nie chciałam jej narażać na koszty długotrwałej terapii i nie czułam, by była skuteczna.
   Weszłam głęboko w medytację, połączyłam się z moim Wyższym JA i poprosiłam o wskazówkę. Po dłuższej chwili pojawiła się WIZJA. Byłam w centrum dużej kuli Światła, przede mną siedziała kobieta. Wiedziałam, że ta kula to Pole Życia wypełnione Duchowym   Światłem. Że w jakiś sposób uczyniłam je harmonijnym, świetlistym, zdrowym i przestrzennym.
   Uczyłam tę kobietę oddechu, który poszerzał i rozświetlał jej osobiste Pole Życia, które początkowo wyglądało jak balon, z którego uszło powietrze. W tej wizji przekazywałam jej stan swojego Pola poprzez rezonans, wpływ, przepływ informacji i energii. W ten sposób pomagałam tej kobiecie zbudować jej indywidualną kulę Światła. Nie było w tym żadnych szczególnych rytuałów ani praktyk.
   Po prostu siedziałyśmy naprzeciw siebie, oddychając w jednym rytmie, dowibrowując do STANU ŚWIATŁA. Po chwili jej Pole Życia wypełniło się, stało się - tak jak moje - okrągłe i świetliste. Odeszła uzdrowiona.
  Gdy wyszłam z medytacji byłam szczęśliwa, czułam silne wibracje w całym ciele i już wiedziałam, że tak właśnie będę uzdrawiać. Że właśnie rozpoczął się nowy etap w mojej pracy z energiami.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ewa May

 • Liczba stron: 

  198

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-89375-48-6

 • Rok wydania: 

  2005

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...