Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-300-5
Autor: Rosina Sonnenschmidt
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381683005
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Oczyszczanie organizmu, odkwaszanie, usuwanie kamieni

    Energia wątroby silnie promieniuje na zewnątrz. Jest to organ czynu, realizacji i chęci wyrażania tego, co znajduje się wewnątrz ciała. Aby osiągnąć swoje cele, narząd wykorzystuje zdrową agresję. Staje się on wyrazem kreatywnej mocy, która potrzebuje publiczności. Energię wątroby najłatwiej zaobserwować przyglądając się osobom pełniącym ważne role społeczne i pracującym w zespołach, takim jak muzycy, aktorzy, mówcy, wykładowcy, duchowni, nauczyciele i terapeuci. Ci ludzie mają coś do powiedzenia: używają ku temu na przykład słów, muzyki lub masaży energetycznych. Ich działania mają na celu przekazanie wiadomości innym ludziom. Tak jak wątroba nie rozdysponowuje składników odżywczych dowolnie, lecz zgodnie z potrzebami naszej krwi, śledziony, przewodu pokarmowego, mięśni i innych organów, ludzie ci wiedzą jak zarządzać swoją energią tak aby zgromadzona publiczność mogła wykorzystać przekazywaną przez nich wiedzę. Osoba, która staje przed widownią, jest naga i narażona na różne reakcje zgromadzonych. Nie może niczego ukryć ani udać.
   Żaden inny organ nie jest tak wrażliwy na ograniczenia, nietolerancję i fanatyzm jak wątroba. Jeżeli ktoś jest niespełniony, chi jego wątroby jest stłumione. Jeśli dana osoba nie może się rozwijać ze względu na wychowanie, system wierzeń lub wyznawanie zasady nieagresji, próbuje zrekompensować tę niemożność poprzez chęć wyrażania siebie. Uwidacznia się to w zachowaniach cholerycznych, irytacji lub gniewie, sarkazmie i cynizmie (stłumiony gniew).
   Jeżeli wątroba jest sfrustrowana, ponieważ nie może się wyrażać w sposób wolny, kreatywny, pozbawiony napięcia i pełen humoru, potrafi zmusić daną osobę do aktów przemocy. O dokonaniach stłumionej wątroby słyszymy na co dzień w wiadomościach, gdzie mówi się o podkładanych pod samochody bombach i innych potwornościach. Za takimi działaniami zawsze stoi słabość i stłumienie – nienawiść wobec własnej duchowej małości.

Jeśli mówimy „coś mu leży na wątrobie” ,mamy na myśli, że dana osoba jest w złym nastroju i nie może się rozluźnić. Kiedy stwierdzamy, że ktoś „mówi wprost z wątroby”*, oznacza to, że pozbył się ciążących na nim trudności.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Rosina Sonnenschmidt

 • Tytuł oryginału: 

  Leber und Galle – erworbene Autorität: "Band 2: Schriftenreihe Organ - Konflikt - Heilung Mit Homöopathie, Naturheilkunde und Übungen

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-300-5

 • Tłumacz: 

  Anna Bergiel

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...