Wiesz Więcej Niż Myślisz
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63046-05-7
Autor: Seka Nikolic
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: P&G Editors
'

Wprowadzenie do książki

Wiesz Więcej Niż Myślisz

     Czy kiedykolwiek zadzwoniłeś do kogoś w momencie, gdy on miał właśnie dzwonić do ciebie? Lub czy otrzymałeś email lub list od przyjaciela, który śnił ci się poprzedniej nocy? Być może łatwiej jest uwierzyć, że te sytuacje są po prostu zbiegami okoliczności – ale książka Wiesz Więcej Niż Myślisz pomoże ci zrozumieć, że za tymi magicznymi formami komunikacji kryje się nadświadomość. Odkryj:
posiadaną przez nas wszystkich zdolność do wysyłania i otrzymywania wiadomości poprzez nasze częstotliwości energii
praktyczne ćwiczenia, które pomogą ci osiągnąć neutralny umysł i połączą cię z mocami twojej nadświadomości
informacje o tym, jak się chronić i wykorzystywać nadświadomość, by pokonać chorobę i wzmocnić zdrowie
moc przyciągania odpowiednich ludzi, związków i szans kariery do twojego życia
prawdziwe przypadki ilustrujące to, jak wiele możesz osiągnąć, gdy odkryjesz ukryte moce i staniesz się panem swojej energii i swojego życia.

   Przyszedłeś na świat z umiejętnością wykorzystywania energii; książka Wiesz Więcej Niż Myślisz pomoże ci odżywić naturalny dar, abyś mógł przyciągać odpowiednie częstotliwości, by radykalnie poprawić swoje życie i ponownie połączyć się z otaczającą cię magią.

   SEKA NIKOLIC jest bioenergoterapeutką cenioną na całym świecie dzięki jej wyjątkowym mocom. Szeroko polecana przez lekarzy, doktorów i specjalistów, jest w stanie dokładnie zdiagnozować i leczyć szeroki wachlarz dolegliwości. Uzdrawiające zdolności Seki zostały ocenione przez naukowy Instytut Badań Bioenergetycznych w Mediolanie, a odsetek jej sukcesów jest niesamowity.

Wstęp

    Siedziałam na lotnisku, czekając na samolot, gdy ogarnęło mnie pragnienie by dać moje kolczyki kobiecie siedzącej obok mnie. Było to tak silne odczucie, że nie kwestionowałam go. Lubiłam moje kolczyki, ale nie byłam do nich szczególnie przywiązana, zdjęłam je więc i podałam speszonej nieznajomej.
   Wyjaśniłam, że nie wiem dlaczego daję jej te kolczyki, ale właśnie poczułam, że jest to właściwe. Czułam jakby należały do niej.
     Gdy to powiedziałam, zakręciły jej się łzy w oczach od emocji i zaczęła płakać. Powiedziała mi, że otrzymała od swojej matki parę kolczyków dokładnie takich jak moje, lecz zgubiła je. Kiedy usiadła koło mnie natychmiast zauważyła moje kolczyki, co spowodowało, że pomyślała o swojej matce.
    Obie byłyśmy poruszone.

     Większość ludzi powiedziałaby, że ta dziwna interakcja była dziełem przypadku, szansą jedną na milion. Ale historia tej kobiety jest przykładem tego, co dzieje się, gdy słuchamy i postępujemy zgodnie z wiadomościami, które odbieramy przez częstotliwości naszej energii. Żadna z tych kobiet nie działała świadomie; wiadomość została przekazana pomiędzy nimi energetycznie.
     Mimo że może to wyglądać na magiczną historię, takie rzeczy przytrafiają się nam wszystkim każdego dnia. Czy kiedykolwiek dzwonisz do kogoś i zanim zacznie mówić, wiesz, dlaczego jest zmartwiony? Lub czy zdarza ci się wejść do pokoju i w mgnieniu oka wiedzieć, że coś jest nie w porządku? Może potrafisz odczuć, gdy ktoś myśli o tobie. Czy kiedykolwiek dzwoniłeś do kogoś tuż zanim, gdy ten ktoś miał zadzwonić do ciebie? Czy otrzymałeś e-mail od przyjaciela, o którym śniłeś poprzedniej nocy? Czy wyczuwasz, że ktoś przygląda ci się z drugiej strony pokoju? Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się powiedzieć, co myśli inna osoba? Kiedy doświadczasz sytuacji jak te, wygląda na to, że to co się dzieje, jest czymś więcej niż tylko zbiegiem okoliczności. To doświadczenie energetycznego powiązania z innym człowiekiem. Energia jest wokół ciebie w każdym momencie. Nie możesz jej zobaczyć, ale teraz, w każdej sekundzie jesteś otoczony niewidzialnymi kanałami komunikacji. I tak jak masz własny numer telefonu, numer paszportu czy genetyczny odcisk palca, tak samo posiadasz energetyczną częstotliwość, która odróżnia cię od innych ludzi i tworzy to światową sieć energii pomiędzy tobą i wszystkimi innymi, a nawet między tobą a przedmiotami. Zatem chociaż otrzymujesz wiadomości od ludzi przez ich słowa i działania, co ważniejsze, wysyłasz i otrzymujesz informację również przez twoją energię.
    Podzieliwszy się moją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie uzdrawiania w mojej pierwszej książce, chciałam napisać książkę o energii, ponieważ jest tak ważna we wszystkich aspektach naszego życia. Wszyscy to wiemy, nawet gdy nie zawsze jesteśmy tego świadomi.   Frazy takie jak ''nadajemy na tych samych falach'', ''jesteście ze sobą tak zgrani'', ''atmosfera była pełna energii'', ''przyprawił mnie o ciarki na plecach'', ''mają dobre przeczucie odnośnie tego'' lub ''czuję, że znajdujemy wspólny język'' wszystkie opisują wrodzony dar, który ma każdy z nas by komunikować się energetycznie. Często nazywamy go intuicją lub uczuciem pewności.
      Używasz swojego własnego energetycznego daru w każdej chwili, nawet gdy nie jesteś tego świadom. Być może nie jesteś w tym momencie świadom, że masz wybór pomiędzy łączeniem się lub nie z konkretną energią. Możesz zdecydować się na odbiór energii, które są właściwe dla ciebie i chronią cię przed częstotliwościami, które mają na ciebie negatywny wpływ, możesz także zdecydować, co wysyłasz do innych, by przyciągnąć rzeczy, które uczynią twoje życie szczęśliwszym i bardziej kolorowym.
    Każdy z nas rodzi się z tym darem, więc w książce Wiesz Więcej Niż Myślisz będę ci po prostu przypominać to, co już wiesz. Będę pokazywać ci, jak zyskać świadomość częstotliwości energetycznych, tak byś mógł ponownie nawiązać łączność ze zdolnościami, z którymi się urodziłeś oraz byś poprawił swoje zdrowie, związki, karierę i szczęście. Gdy dostroisz swój energetyczny dar, będziesz mógł wprowadzić magię do swojego życia...

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Seka Nikolic

 • Tytuł oryginału: 

  You Know More Than You Think

 • Liczba stron: 

  200

 • Wymiary: 

  135x216

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63046-05-7

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...