Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63965-68-6
Autor: Elisabeth Nordeng, Märtha Louise
EAN: 9788363965686
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Klucz do duchowości

   Każdy z nas ma swój duchowy klucz, który jest czymś bardzo indywidualnym. Aby go odnaleźć, wystarczy tylko minuta. Nauka, jak go używać, zajmuje całe życie, ale gdy już go znamy, możemy w każdej minucie naszego świadomego życia połączyć się z naszym boskim „ja" oraz z Polem, i zajaśnieć niczym światło, którym naprawdę jesteśmy.
   Najwyższy czas, abyśmy wszyscy wrócili do świadomego życia, w którym wiemy, kim naprawdę jesteśmy - boskim światłem. Dołącz do nas jako ten, który odkrył swój klucz do duchowości i ponownie połączył się ze swoim sercem, z Ziemią, ze źródłem wszechświata i ze swoim Aniołem Stróżem. Świat potrzebuje was teraz jako posłańców światła.

„W Kluczu do duchowości księżniczka Martha Louise i Elisabeth Nordeng dają nam jasne i proste wskazówki, jak na nowo odkryć naszą duchowość, czyli tę istotę, którą jesteśmy w przerwach pomiędzy naszymi wcieleniami fizycznymi. Z elegancją, łatwością i wdziękiem książka ta ukazuje, w jaki sposób być tą istotą tu, na Ziemi".

— Dr Eric Pearl
światowej sławy uzdrowiciel i autor międzynarodowego bestsellera Połączenie ze źródłem

„Konwencjonalne podejście do rozumienia natury życia koncentruje się na ocenie mechanizmów zachodzących na płaszczyźnie fizycznej. Z kolei nowa nauka podkreśla fakt, iż życiem rządzą mechanizmy należące do sfery energetycznej lub duchowej. W tej niezwykle interesującej książce księżniczka Martha Louise i Elisabeth Nordeng oferują cenne spostrzeżenia i proste techniki umożliwiające czytelnikowi wyjście poza błędnie rozumiane ograniczenia i zbudowanie życia wypełnionego miłością, spokojem i szczęściem".

— Bruce H. Lipton
cytolog i autor bestsellerowej książki Biologia przekonań

„Klucz do duchowości da ci siłę, abyś rozbudził w sobie twoje prawdziwe „ja , ujawnił swoje wewnętrzne talenty i ożywił kontakt z pełnymi miłości energiami wszechświata".

— Taro Gold
autor bestsellera Openyour Mind, Open your Life

Szczegóły

 • Autor: 

  Elisabeth Nordeng, Märtha Louise

 • Tytuł oryginału: 

  The Spiritual Password. Learn to Unlock Your Spiritual Power

 • Objętość: 

  208

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-63965-68-6

 • Tłumacz: 

  Marta Borkowska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...