Wczytuję dane...
KOD: 978-83-67817-24-0
Autor: Susanna Isern
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788367817240
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Mamania

Susanna Isern, pisarka, psycholożka, autorka bestsellerowych "Wielkiej księgi supermocy" i "Wielkiej księgi superskarbów", pokazuje, jak nie zgubić się w gąszczu rodzicielskich zawirowań i ze spokojem przechodzić przez świat razem z naszymi dziećmi.

- Jak osiągnąć płynną, empatyczną, asertywną i obustronną komunikację?

- Jak rozwijać u dziecka samoakceptację i miłość do siebie?

- Jak zachęcić dziecko do identyfikowania i regulowania swoich emocji oraz pozytywnego radzenia sobie z nowymi wyzwaniami?

- Jak podejść do edukacji emocjonalnej swojego dziecka?

Dzięki planowi działania na rzecz wychowania szczęśliwych dzieci wyruszymy w wielką podróż z mapą w ręku, wędrując przez najważniejsze aspekty rodzicielstwa: komunikację, poczucie własnej wartości, inteligencję emocjonalną oraz zachowanie i wartości.

Ta książka jest jak mapa, na której znajdziesz wszystkie teorie, doświadczenia i refleksje, opowieści, ćwiczenia i historie z życia wzięte, których możesz potrzebować. To niesamowita podróż przepełniona miłością, szacunkiem i zdrowym rozsądkiem, dzięki której rodziny odnajdą własną drogę i doświadczą wychowania swoich dzieci jako tego, czym w istocie jest - wspaniałą przygodą.

Azymut

 • Autor: 

  Susanna Isern, Jowita Maksymowicz-Hamann

 • Format: 

  205x140 mm

 • Ilość stron: 

  448

 • ISBN: 

  9788367817240

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2024

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...