Wczytuję dane...
KOD: 978-83-241-6488-2
Autor: Robert Bauval, Graham Hancock
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Amber

Wprowadzenie do książki

Strażnik tajemnic

Złamany gwiezdny szyfr zawarty w monumentach Gizy.

Autorzy światowych bestsellerów Ślady palców bogów i Piramidy – brama do gwiazd rzucili wyzwanie tradycyjnej egiptologii.

Od tysięcy lat Wielki Sfinks spogląda na wschód. Zapatrzony w wieczność, odczytuje z gwiazd przesłanie, o którym ludzkość zapomniała. Przesłanie, które domaga się, by je nareszcie zrozumiano…

ROBERT BAUVAL, dziś legenda niezależnej egiptologii, i GRAHAM HANCOCK, autor bestsellerów przetłumaczonych na 27 języków – w tym kultowego dzieła Ślady palców bogów uznanego za przełomowe wydarzenie intelektualne naszych czasów – dowodzą na podstawie badań archeoastronomicznych, że Sfinks jest o tysiące lat starszy, niż twierdzą egiptolodzy. Powstał nie 2500 lat p.n.e., lecz 8000 lat wcześniej! – w początkach astronomicznej ery Lwa. A piramidy są nie tylko grobowcami faraonów, lecz dokładną gwiezdną mapą Pasa Oriona sprzed 12 500 lat zamkniętą w 15 milionach ton kamienia.

W mistrzowskim naukowym detektywistycznym śledztwie wybitni kontrowersyjni badacze prehistorii używali komputerowych symulacji, by złamać starożytny gwiezdny szyfr zawarty w monumentach Gizy i na nowo zinterpretować Teksty Piramid i inne egipskie zapisy.

I ujawnili prawdziwe przeznaczenie piramid, wzniesionych przez przedstawicieli prehistorycznej wysokorozwiniętej kultury, którzy zakodowali w nich swoją wiedzę. Ta identyfikacja otwiera drzwi do zaginionego rozdziału naszej historii i nieznanych początków cywilizacji…

Nowe dowody na poparcie swojej tezy, wynik dalszych dwudziestu lat poszukiwań, Robert Bauval zawarł w najnowszej książce Tajemnica Wielkiego Sfinksa, napisanej wspólnie ze światowej sławy geologiem, doktorem Robertem M. Schochem, który przedstawił w niej swoje naukowe ustalenia.

Szczegóły

 • Autor: 

  Robert Bauval, Graham Hancock

 • Objętość: 

  384

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  165x235

 • ISBN: 

  978-83-241-6488-2

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...