Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-306-7
Autor: Acharya Shunya
Dostępność: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Sztuka ajurwedyjskiego stylu życia

  Praktyki, jakie znajdziesz w tej książce zostały sprawdzone w czasie. Były ważne w przeszłości, są ważne dzisiaj i będą ważne jutro.
  W mojej książce omówię praktyki stylu życia równoważące trzy filary zdrowia, a także inne podstawowe filozofie ajurwedyjskie oraz zasady i tradycje wspomagające zdrowie.
  Rozdziały tej książki ułożone są zgodnie z porą dnia, poczynając od przebudzenia i kończąc na zasypianiu.
  Ta książka przeznaczona jest, by wspierać twoje zrozumienie i stosowanie mądrości ajurwedyjskiego stylu życia. Sugeruję, abyś czytając rozdział 1, „Nauka i duchowość ajurwedy”, robił notatki ze wszystkiego, co wyda ci się istotne. Później, w kolejnych rozdziałach, możesz przejść do każdego tematu, który wyda ci się najbardziej interesujący, w jakiejkolwiek kolejności. W ten sposób znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, których potrzebujesz, by dzięki mądrości ajurwedyjskiego stylu życia stworzyć własny, spersonalizowany styl życia.
  Później możesz powrócić do książki w wolnym czasie, mam nadzieję, że często, by kontynuować zgłębianie tematu. Starożytny chiński filozof Laozi powiedział: „Nawet najdalszą podróż rozpoczyna pierwszy krok”.   Zatem rozluźnij się i rób po jednym kroku na raz i nawet jak zrobisz jeden krok, zbliżysz się do swojego celu, którym jest zdrowie i trwałe dobre samopoczucie.
  Mądrość ajurwedyjskiego stylu życia można stosować zarówno w chorobie, jak i w zdrowiu. Chroni ona zdrowie zdrowych i przywraca utracone zdrowie chorym. To drugie niebezpośrednio, łącząc nas z powrotem z większymi rytmami, inteligencją natury. W końcu to dystansowanie się do natury jest źródłem wszystkich chorób.
  Dlatego bez względu na to, na jakim etapie życia jesteś i jaką okropna diagnozę usłyszałeś, dobra wiadomość jest taka, że od dziś możesz zacząć wieść życie inspirowane ajurwedą. Możesz wybrać się do swojego lekarza, ponieważ to zawsze jest dobry pomysł, ale te praktyki nie są praktykami „medycznymi” i wcale nie wymagają zmian w narzuconym reżimie. Przede wszystkim pozwól się prowadzić zdrowemu rozsądkowi, który podpowie ci, które zmiany stylu życia jesteś gotów wprowadzić od razu, a które później lub nigdy. To nie jest przymus.
   Każda jedna z praktyk przedstawionych w tej książce pochodzi ze starożytnych i dobrze poinformowanych głównych pism ajurwedy (znanych jako Shastra) i dlatego możesz być pewien, że masz do czynienia z autentyczną wiedzą udostępnioną współczesnym wrażliwym. Lekcje dotyczące stylu życia nie są oparte na „być może”. Możesz uczyć się od podstaw, abyś mógł zacząć wykorzystywać własne rozróżnianie i doświadczenie, by zobaczyć, że mądrość ajurwedyjskiego stylu życia rzeczywiście odzwierciedla uniwersalną prawdę.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Acharya Shunya

 • Tytuł oryginału: 

  Ayurveda Lifestyle Wisdom: A Complete Prescription to Optimize Your Health, Prevent Disease, and Live with Vitality and Joy

 • Liczba stron: 

  472

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-306-7

 • Tłumacz: 

  Barbara Mińska

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...