Czytanie z dłoni dla początkujących
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-366-0
Autor: Richard Webster
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Czytanie z dłoni dla początkujących

   Wróżenie z linii dłoni jest jedną z najstarszych sztuk okultystycznych. Od niepamiętnych czasów ludzie okazywali zainteresowanie rękami. W najgłębszych częściach jaskiń Santan-der w Hiszpanii znajdują się odciski dłoni, które pokazują, jak wielkie znaczenie do owej części ciała przykładali ludzie z ery kamienia łupanego.
   Najważniejszy moment ewolucji człowieka miał miejsce, gdy ludzie zaczęli być wyprostowani. Oznaczało to, że ręce, których dotychczas używano jako przednich stóp, teraz mogły być wykorzystane do innych celów. Stały się one właściwie przedłużeniem ludzkiego umysłu. Informacje dotyczące różnych czynności wykonywanych rękoma zajmują w mózgu więcej miejsca niż te związane z jakimkolwiek innym organem ciała. To fascynujące przyglądać się nowo narodzonym dzieciom, jak współdziałają ze światem za pomocą swoich rąk. Muszą się nauczyć nawet czegoś tak prostego, jak dotyk.
   Mózg wysyła wiadomości do rąk, instruując je, aby wykonywały nieograniczoną liczbę skomplikowanych zadań. Wiele z nich musi być na początku przyswojonych, lecz gdy już raz zostaną opanowane, wykonywane są automatycznie. Pisanie długopisem stanowi tego dobry przykład. Ręce również wysyłają informacje do mózgu. Jeśli kiedykolwiek dotknąłeś czegoś gorącego, wiesz dokładnie, jak szybko ta informacja zostaje przesłana do umysłu.

   Pewnego dnia zauważyłem ogromny dział książek dotyczących wróżenia z dłoni. Należały one do męża sąsiadki. Był on chiro-mantą. W owym czasie wróżenie z dłoni było zakazane w Nowej Zelandii, a odczyty odbywały się po cichu i w tajemnicy. Myślę, że rozbawił go widok małego dziecka wykazującego zainteresowanie tym tematem. Nauczył mnie kilku podstawowych zasad wróżenia z dłoni. Chodziłem do szkoły i przyglądałem się dłoniom innych uczniów, ale nie traktowałem tego poważnie aż do okresu dojrzewania płciowego, kiedy odkryłem, jaki to wspaniały sposób na umawianie się z dziewczynami!
   Od tego czasu czytałem z tysięcy dłoni. Utrzymywałem się z tej umiejętności w wielu różnych krajach. Przez kilka lat dokonywałem szybkiego czytania z dłoni w dużych centrach handlowych. Widywałem setki dłoni każdego tygodnia. Prowadziłem też przyjęcia horoskopowe, podczas których organizowano pokazy czytania w prywatnych domach. Z punktu widzenia gości, najbardziej ekscytującą część owych wieczorów stanowiło prywatne czytanie z dłoni, którego doświadczali po pokazie.
   Chiromancja okazała się dla mnie bardzo korzystna. Jestem jej wdzięczny za mnóstwo okazji, które mi zaoferowała na przestrzeni lat. Jestem nadal tak samo entuzjastycznie nastawiony do wróżenia z dłoni, jak wtedy, gdy byłem nastolatkiem. Mam nadzieję, że zarażę was przynajmniej częścią tego entuzjazmu, w miarę, jak będziecie czytać tę książkę.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Richard Webster

 • Tytuł oryginału: 

  Palm Reading for Beginners: Find Your Future in the Palm of Your Hand

 • Liczba stron: 

  232

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-366-0

 • Tłumacz: 

  Beata Piecychna

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...