Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-283-6
Autor: Don Miguel Ruiz Jr
EAN: 9788375792836
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Wprowadzenie do książki

Pięć Poziomów Przywiązania

   W książce Pięć Poziomów Przywiązania opowiem o pięciu poziomach przywiązania. Są one miernikiem tego, jak bardzo jesteś przywiązany do własnego punktu widzenia i zniewolony nim, a także w jakim stopniu jesteś otwarty na inne opinie i możliwości. Kiedy poziom przywiązania wzrasta, nasza tożsamość, czyli to, „kim jestem”, w coraz większym stopniu zależy od naszej wiedzy, czyli od tego, „co wiem”.
   Wiedza oraz informacje, jakie otrzymujemy, są zniekształcone i zdeformowane przez narratorów - głosy naszych myśli, które nieustannie rozważają słuszność lub błędność każdego naszego działania i każdej naszej myśli. Kiedy wierzymy w coś tak mocno, że za sprawą naszych wewnętrznych narratorów tracimy świadomość własnego Ja, pozwalamy, aby nasze uprzedzenia decydowały za nas. Dlatego właśnie niezwykle ważne jest poznanie stopnia własnego przywiązania w odniesieniu do każdego pojedynczego przekonania. Mając świadomość tych zjawisk, możemy odzyskać moc podejmowania niezależnych decyzji.
   Mam nadzieję, że posłużysz się książką Pięć Poziomów Przywiązania do zmierzenia stopnia swego uzależnienia od poszczególnych życiowych przekonań oraz idei, które tworzą naszą rzeczywistość, nasz Osobisty Sen, i które uczestniczą w zbiorowej rzeczywistości i we Śnie Planety. Tylko wraz z pogłębieniem samoświadomości stajesz się prawdziwie wolny, nieograniczony w poszukiwaniu swojej pasji i w wykorzystaniu całego swego potencjału. Wybór należy do ciebie!

Na naszym blogu możecie przeczytać prowadzenie ojca Don Miguel Ruiz Jr. 

http://relaksacyjna.pl/_blog/23-Droga_do_szczescia_i_prawdziwej_wolnosci.html

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Don Miguel Ruiz Jr

 • Tytuł oryginału: 

  The Five Levels of Attachment: Toltec Wisdom for the Modern World

 • Liczba stron: 

  160

 • Wymiary: 

  125x185

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7579-283-6

 • Tłumacz: 

  Eleonora Karpuk

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...