Droga Do Źródła
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7649-081-6
Autor: Maria Gruszczyńska
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Droga do Źródła. Ścieżka oczyszania duszy

   Każdy z nas ma prawdy ukryte w głębi swego serca, kształtowane przez wiele wcieleń. Czasami wystarczy jakiś impuls, aby wyszły one na światło dzienne i pobudziły naszą, świadomość. „Droga do Źródła” składa się właśnie z takich impulsów. Chociaż wydawałoby się, że mówią o sprawach znanych od tysięcy lat, to podane w ten sposób, poruszają serce. Każdy z nich ma swój potencjał oczyszczający. Czasami on dotyka tajemnicy ukrytej w głębi, przez wiele lat. Jeżeli zdamy sobie sprawę z popełnianych błędów, które blokują nas na ścieżce życia, jesteśmy w stanie edukować swoją świadomość i wprowadzić korektę swojej drogi życiowej. Jeżeli jesteście gotowi i otwarci na informacje od Wszechświata, to ta książka jest właśnie dla Was. Jeżeli chcecie oczyścić swoje przekonania z blokujących energii, to spróbujcie popracować z „przekazami”. One pomogą Wam stanąć na nogi i iść z podniesioną głową przez życie.

Maria Gruszczyńska

    „Droga do Źródła” Pani Marii Gruszczyńskiej to zbiór małych „objawień” - myśli, które Autorka przekształciła w tekst. Ich niezwykłą zaletą jest to, że można je czytać zarówno w skali mikro — w kontekście naszego dnia codziennego; jak i skali makro — odnosząc je do sytuacji bardzo uniwersalnych. Autorka dzieli się z odbiorcą życiową mądrością podaną w przystępnej formie krótkich tekstów, które można czytać w ciągu, a także na wyrywki. Dotykają one spraw niekiedy trudnych, ale zawsze kierują na optymistyczne myślenie o życiu i świecie. Bije od nich mądrość Autorki — jej doświadczenie, wrażliwość oraz życzliwe podejście do drugiego człowieka i natury. Pani Gruszczyńska wielkim wysiłkiem mentalnym stworzyła swego rodzaju duchowy przewodnik dla osób, które chcą żyć świadomie i nie tracić ani jednej cennej chwili swego życia.

Ewa Polańska — redaktor

    „Droga do Źródła”, autorstwa Marii Gruszczyńskiej, wśród wielu pozycji wydawniczych podejmujących problematykę rozwoju świadomości skierowanej na poprawę życia człowieka, zajmuje miejsce szczególne. Na każdej stronie znajdujemy spostrzeżenia autorki, zwerbalizowane po głębokiej analizie różnorodnych sytuacji towarzyszących człowiekowi na przestrzeni całego życia. Problemy tu zawarte dotykają wielu ludzi, którzy popełniają błędy i nie potrafią z nich wyciągnąć satysfakcjonujących wniosków. „Droga do Źródła” pisana jest w formie bezpośredniej do czytelnika, w jasny, a zarazem poetycki sposób ukazuje przyczyny różnych ludzkich problemów równocześnie podając gotowe propozycje ich rozwiązania. Na pewno skorzystają z nich ludzie, którzy świadomie poszukują przyczyn swoich niepowodzeń i sensu swojego życia.
   Całość literacką na zasadzie kontrapunktu dopełniają malarskie prace autorki, które swoją kolorystyką podkreślają energetyczne działanie książki.
   Ta książka, to bardzo osobista i artystycznie wyjątkowa pozycja, godna polecenia czytelnikom w każdym wieku.

Lidia Długołęcka-Pinkwart — pedagog

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Maria Gruszczyńska

 • Liczba stron: 

  96

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7649-081-6

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...