Geniusz Dzieci Indygo
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-311-0
Autor: P.M.H.Atwater
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Geniusz Dzieci Indygo

   Trzy konfrontacje ze śmiercią (doświadczenia z pogranicza życia i śmierci) wywróciły całe moje życie do góry nogami. W świetle tych doświadczeń przez ponad ćwierć wieku prowadziłam badania z pierwszej ręki, analizując każdy aspekt stanu graniczącego ze śmiercią. Wyniki tych badań są zapisane w siedmiu książkach, zaś niektóre z moich obserwacji zostały od tamtej pory potwierdzone podczas dalszych badań. W czasie mojej pracy w terenie nie tylko obserwowałam, w jaki sposób przeżycia graniczące ze śmiercią zmieniają dzieci, które ich doświadczyły, lecz również jak podobne są „zmienione” w ten sposób dzieci do tych urodzonych od początku lat osiemdziesiątych, czy też pojawiających się na ziemi około roku dwutysięcznego. W mojej książce Children of the New Millennium (później rozszerzonej i wydanej pod nowym tytułem The New Children and Near-Death Experiences2), zajmuję się porównaniem dzieci, które przeżyły sytuacje graniczące ze śmiercią, z nowymi dziećmi. Podobieństwa między tymi dwiema grupami dotyczyły niezwykłej wrażliwości na smaki, struktury, dotyk i węch oraz światło i dźwięk. Dzieci z obydwu grup ukazywały również podobnie rozwiniętą intuicję, większą inteligencję i poczucie wiedzy, wykazując jednocześnie mniejszą chęć rywalizacji i większą orientację grupową, z niemal emfatyczną umiejętnością zrozumienia uczuć i potrzeb innych. Stały się osobami potrafiącymi rozwiązywać problemy w sposób kreatywny, bardziej dostrajającymi się do rzeczy przyszłych i aspektów duchowych, niż do wypłaty wynagrodzenia i kont bankowych.
    W niniejszej książce zgłębiam ten problem bardziej niż w poprzedniej, ponieważ nowe dzieci, w pewien sposób „inne” od samego urodzenia, wykazują wszelkie cechy ewolucyjnego zwrotu dla gatunku ludzkiego, legendarnego skoku kwantowego, przeznaczonego nam podobno w tym okresie historii, kiedy nasza galaktyka kończy 25 920-letni obrót dookoła tak zwanego Wielkiego Centralnego Słońca wszechświata. Na kolejnych stronach przedstawione zostaną zarówno subiektywne, jak i obiektywne poglądy. Musimy się bowiem uczyć tyle samo od mistyków i szamanów, co od naukowców i nauczycieli. Podzielę się z Wami również własnymi wizjami i objawieniami, jakie stały się moim udziałem w czasie prowadzonych modlitw. Głos pojawiający się w tej książce ma być trochę zuchwały, ponieważ takie właśnie są nowe dzieci. Mimo swojej błyskotliwości nowe dzieci są również troszeczkę bezczelne.
   Książka powinna się okazać niezastąpioną pomocą dla przytłoczonych odpowiedzialnością rodziców i zaintrygowanych pracodawców, ukazuje bowiem, jak radzić sobie z dzisiejszymi dziećmi. Wszyscy inni znajdą w niej, mam nadzieję, nową perspektywę, kontekst pomagający w zrozumieniu naszych szybko zmieniających się czasów, w odniesieniu do podwyższonej świadomości w obrębie rodziny ludzkiej.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  P.M.H.Atwater

 • Liczba stron: 

  264

 • Wymiary: 

  176×250

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-311-0

 • Tłumacz: 

  Sylwia Tomczyk

 • Rok wydania: 

  2008

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...