Wczytuję dane...
KOD: 83-89375-18-4
Autor: Paul Waters
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Huna Odkrycie wewnętrznej mocy hawajskiej sztuki uzdrawiania

   Prawdziwym błogosławieństwem jest fakt, że wiele kultur na całym świecie ponownie odkrywa moc wyobraźni. Jej zdolność ucieleśnia połączenie z nieskończonością lub wynalezienie zwykłych domowych urządzeń. Często mówi się, że otrzymasz to, co widzisz, lecz dzięki wyobraźni nie musisz utrzymywać żadnego specyficznego obrazu. W ciągu nanosekundy możesz zmienić obraz Twojej rzeczywistości. Wyobraźnia może przedstawić Ci ożywione obrazy leniwego popołudnia, gdy relaksujesz się obok basenu, albo scenę paniki w czasie przedstawienia. Nas szczęście zawsze możesz wybierać sceny, które chcesz zobaczyć. Jeśli wyobraźnia jest posiadanym przez Ciebie narzędziem, nad którym masz pełną kontrolę, wtedy od Ciebie zależy, jak ją wykorzystujesz.
    Filozofia huny daje plan do zrealizowania tej mocy, natomiast za pomocą technik hawajskich kupua (szamanów) możesz zachować ją i wykorzystać do wpływania na otoczenie. Z pradawnych konceptów ruchu energii i zrozumienia natury, szamani nauczyli się być w harmonii ze wszystkimi ludźmi, miejscami i rzeczami. Nawet w wieku szybkiego przepływu informacji, jeżeli pozostaniemy przy stwierdzeniu fizyki kwantowej, iż wszystko jest energią, wtedy wyobraźnia potencjalnie jest potężnym środkiem do przeobrażania idei w fizyczną rzeczywistość.
    W uniwersum nie ma wypadków. Huna ponownie wyłoniła się na światło dzienne, gdy świadomość człowieka gotowa jest na przyjęcie jej wiedzy. Przez stulecia cicho leżała w tle, dosłownie wyjęta spod prawa przez panujących na    Hawajach władców, lecz nigdy nie została kompletnie zagubiona i utracona. Dla niewielu wybranych ludzi przeżyła w obrębie języka i dyskretnych nauk. Niedawne ponowne ożywienie ukrytej filozofii i szamańskiego systemu uzdrawiania miało pozytywne skutki dla zdrowia tysięcy ludzi i odbudowało osobistą moc kolejnych tysięcy. Niniejsza książka przedstawia techniki i przykłady, pozwalające zrozumieć skuteczność huny we współczesnym społeczeństwie. Jej pradawne zasady są tak samo użyteczne dzisiaj, jak wtedy, gdy praktykowano je przed ponad tysiącem lat.
   Niniejszy tekst szczegółowo opisuje zasady huny i moc ukrytą za nimi, dając w ten sposób mocną podstawę, na której możesz zacząć praktykować hawajski szamanizm nazywany ścieżką szamana lubiącego przygody. Huna kupua jest nie tylko filozofią i siłą, lecz również drogą życia. Zawsze koncentruje się ona na harmonizowaniu układów i stosunków za pośrednictwem powiększania mocy umysłu i integrowaniu sił przyrody. Z jej pragmatycznych zastosowań rozwija się całkowicie nowe spojrzenie na świat, za czym podąża boskie współdziałanie służące uzdrawianiu.
   Huna nie dyktuje dogmatów lub prawd, lecz obejmuje wszystkie skuteczne religie i sposoby uzdrawiania. Hawajscy kahuni byli nie tylko mistrzami psychologii i uzdrawiaczami za pomocą energii, lecz także kapłanami, lekarzami i zielarzami.    Zawsze wierzenia danego człowieka pokażą mu najskuteczniejszy sposób leczenia. Współczesne lekarstwa i operacje chirurgiczne są dla szamanów tak samo potężnymi środkami uzdrawiania, jak podróż do podziemnego świata. Dla uzdrawiacza skuteczność jest miarą prawdziwości. Wie on, że nie można znaleźć jednego cudownego środka, który leczyłby wszystkie dolegliwości. Ta uniżoność oraz inne alternatywy ochroniły niezliczoną liczbę istnień. Dlatego też niniejsza książka nie jest pomyślana jako środek zastępczy wobec konwencjonalnych metod leczenia, lecz raczej jako dodatek do nich. Zawsze, więc zalecane będzie skonsultowanie się z lekarzem, zanim podjęte będą jakieś metody samouzdrawiania.
   Jedną z wielkich zalet huny jest jej elastyczność. Sama w sobie jest ona potężnym sposobem uzdrawiania, jednak możesz wykorzystać ją do wzbogacenia Twojej dotychczasowej wiedzy. Po przekonaniu się o jej wielkiej skuteczności, wielu uczestników warsztatów na wyspie Kauai wykorzystywało hawajski szamanizm jako podstawową metodę uzdrawiania i dołączyło do niej inne sposoby leczenia. Do Ciebie należy wybór. Celem jest zrozumienie Twoich wrodzonych zdolności i rozpoznanie Twojego największego potencjału, a następnie pomaganie innym w pomaganiu samym sobie. Hawajski szamanizm traktuje to jako poszerzenie mocy umysłu.
Teraz jest moment Twojej siły.

Paul Waters Kauai

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Paul Waters

 • Tytuł oryginału: 

  The Adventurer's Quest

 • Liczba stron: 

  250

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-89375-18-4

 • Tłumacz: 

  Mariusz Cecula

 • Rok wydania: 

  2003

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...