Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8272-213-0
Autor: Jessamyn Stanley
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788382722130
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Vital

Proste asany, sekwencje i wskazówki, które pozwolą ci w pełni cieszyć się praktyką jogi

  Łamiąca stereotypy Jessamyn Stanley zaprasza cię do wspólnej praktyki jogi. Charyzmatyczna i szczera Autorka tej niezwykłej książki przeko- ^ na cię, że joga dla każdego ciała jest nie tylko możliwa, ale wręcz konieczna! Nauczysz się uzdrawiającej praktyki jogi, która udowodni, że i ty możesz pokonać swoje emocjonalne i fizyczne bariery. To poradnik z prostymi do naśladowania 50 podstawowymi pozycjami jogi i 10 sekwencjami do wykonywania w domu. A także szeregiem cennych wskazówek dotyczących praktyki. Jessamyn pomoże ci odkryć moc jogi i wpleść ją w twoje życie. Jej styl jogi nauczy cię wieść odważne i pełne siły życie, stać się emocjonalnie i fizycznie autentycznym.


  Napisałam tę książkę dla każdej grubej osoby, każdej starej osoby i każdej wyjątkowo niskiej osoby. Napisałam ją dla każdego, kto mówi o sobie, że jest brzydki, i dla każdego, kto nie może zaakceptować swojego piękna. Napisałam ją dla każdej osoby boleśnie świadomej swojego ciała.

  Napisałam ją dla każdej istoty ludzkiej, która codziennie walczy, żeby znaleźć szczęście, i dla każdego, kto kiedykolwiek czuł się przytłoczony samym faktem, że żyje. Przechodziłam przez to, wszyscy przechodzimy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jessamyn Stanley

 • Tytuł oryginału: 

  Every Body Yoga: Let Go of Fear, Get On the Mat, Love Your Body

 • Liczba stron: 

  264

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8272-213-0

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...