Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8272-138-6
Autor: Nour Zibdeh
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788382721386
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Vital

Prosty plan diety przeciwrefluksowej. Ponad 100 przepisów, dzięki którym pokonasz ból, dyskomfort, uzdrowisz żołądek i jelita

Kompletny plan diety w chorobie refluksowej obejmuje trzy plany: ZATRZYMANIA, LECZENIA i PRZYWRÓCENIA.

Celem pierwszego, trzydniowego planu ZATRZYMANIA, jest uzyskanie natychmiastowej ulgi od bólu i dyskomfortu.
Drugi plan to czterotygodniowe LECZENIE - dotyczy on znalezienia pierwotnej przyczyny refluksu, aby zapobiec wypychaniu treści żołądkowej do przełyku.
W ostatnim planie - czterotygodniowym PRZYWRÓCENIU, będziesz stopniowo przywracać część wyeliminowanych pokarmów i nauczysz się dostosowywać plan do własnych potrzeb.

  Twoim celem nie jest eliminowanie kwasotwórczych pokarmów do końca życia. Chodzi raczej o to, abyś mógł się cieszyć ulubionymi potrawami i uwolnić się od leków. Kiedy poprawisz trawienie, wyleczysz przełyk, przywrócisz prawidłowe funkcjonowanie jelit i powstrzymasz żołądek przed wyrzucaniem jego zawartości, a kwaśne pokarmy, takie jak jagody czy ananas, nie będą ci już więcej przeszkadzać.

  Początkowo zmiana diety może być trudna, a nawet nieco przytłaczająca, ale korzyści z niej płynące odmienią twoje życie. Co zrobisz, gdy nie będziesz już odczuwać bólu? Jakimi zajęciami się zajmiesz lub jakie sporty zaczniesz uprawiać? Jak poprawi się twój nastrój i energia? Czy ciągły kaszel lub stałe od-chrząkiwanie przeszkadza ci w pracy lub życiu? W jaki sposób wyeliminowanie tych objawów otworzy przed tobą możliwości, o których myślałeś, że nigdy nie będziesz mógł ich wykorzystać? Co pozwoli ci uwolnić się od leków przeciw refluksowi i ich skutków ubocznych?

  Dzięki planom i przepisom zawartym w tej książce, odżywisz swoje ciało i zapobiegniesz poważnym i zagrażającym życiu uszkodzeniom.

  Jedzenie może być twoim lekarstwem. Pozwól mu cię uzdrawiać.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Nour Zibdeh

 • Liczba stron: 

  272

 • Wymiary: 

  165x220

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8272-138-6

 • Tłumacz: 

  Renata Czernik

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...