Wczytuję dane...
KOD: 978-83-630-4627-9
Autor: Frank Kinslow
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788363046279
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

Wprowadzenie do książki

Kiedy Nic Nie Działa Spróbuj Nie Robić Nic

   Jeśli nie znasz moich wcześniejszych książek, to książka Kiedy Nic Nie Działa Spróbuj Nie Robić Nic jest właśnie dla Ciebie. Jestem pewien, że będzie to co najmniej przyjemna lektura. Zamieszczone tutaj rady są logiczne i oparte na badaniach naukowych, ale przedstawione są w sposób prosty i w konwersacyjnym tonie. Używam wielu analogii i anegdot, przez co trudno jest się zgubić. Poznawane przez Ciebie techniki są łatwe i przyniosą natychmiastowy efekt. Są one również poparte wiedzą naukową, a co za tym idzie niezawodne: jeśli będziesz postępować według zamieszczonych wskazówek, to rezultaty są nieuniknione. To wcale nie oznacza, że techniki te są nudne. Wręcz przeciwnie. Zadziałają na Ciebie motywująco, a nawet będą źródłem inspiracji.
    Książkę Kiedy Nic Nie Działa Spróbuj Nie Robić Nic powinno się postrzegać jako całość. Każdy rozdział jest rozwinięciem poprzedniego, tak samo jak każde doświadczenie płynie z innego doświadczenia. Wiedza składa się z dwóch rzeczy: teorii oraz praktyki. Dopiero gdy teoria poparta jest praktyką, wiedza nabiera wartości. Dzięki temu nasze doświadczenia sprawiają, że rozumiemy więcej, przez co doznajemy nowych doświadczeń, i tak w koło. Twoja wiedza na temat samego siebie, Twojej wewnętrznej esencji, będzie pogłębiać się wraz z każdym przeczytanym rozdziałem. Zaczniemy od najprostszego doświadczenia, jakim jest „niemyślenie". Dzięki niemu dowiesz się, co kryje się poza Twoimi myślami. Uzyskanie takiej perspektywy zajmie Ci jedynie parę sekund, a jej wpływ na ciało i umysł będzie natychmiastowy. Gdy skończysz czytać ostatnią stronę tej krótkiej książki, pojmiesz, dlaczego ludzkość stała się tak destruktywna i dlaczego cierpienie jest takie powszechne. Zrozumiesz kim jesteś, gdzie jesteś w swoim życiu, w jakim kierunku musisz dążyć i jak się za to zabrać. Co więcej, dowiesz się tego wszystkiego nie bezpośrednio ode mnie, lecz z własnych doświadczeń.

   Jeśli znasz moje wcześniejsze książki, to Kiedy nic nie działa, spróbuj nie robić nic będzie dla Ciebie w równym stopniu czymś znajomym, co innowacyjnym. Filozofia nierobienia niczego i „niestarania się" wciąż dominuje w tej książce. Skupiam się w niej na podłożu naukowym oraz na artyzmie Techniki EufoSpokoju. Jeśli ćwiczyłeś wcześniej Synchronizację Kwantową, to zamiast tego możesz z łatwością zacząć ćwiczyć   Technikę EufoSpokoju. Taka zmiana doda głębi Twoim ćwiczeniom i przyśpieszy oraz wzmocni efekty SK. Każda technika przedstawiona w tej książce jest nowa i oryginalna. Jestem pewien, że będziesz świetnie się bawić, próbując każdej z nich, a prostota oraz głębia przedstawionych ćwiczeń będzie dla Ciebie zaskakująca.
   Niezależnie od tego, czy idea „zrobienia czegoś przez nierobienie niczego" i pomysł, że „niestaranie się daje podłoże dynamicznej aktywności" są dla Ciebie nowością, czy też doświadczyłeś już ich cudotwórczego działania na przestrzeni lat, mogę zagwarantować Ci jedno: przeczytanie tej książki i działanie według jej wskazówek będzie miało ogromny wpływ nie tylko na Ciebie, Twój umysł, ciało oraz duszę, ale również będzie wpływało uzdrawiająco i równoważąco na Twoją rodzinę i przyjaciół, osoby które są dla Ciebie podporą, a nawet na wrogów, ludzi których w ogóle nie znasz, zwierzęta domowe, rośliny i tak dalej.
    Czy jesteś nowym czytelnikiem, czy też od dawna praktykujesz SK, jestem przekonany, że dzięki tej książce rozwiążesz tajemnice, nad którymi rozmyślałeś od dawna. Wiedza, która znajduje się wewnątrz, to moja pasja. Jestem pełen entuzjazmu dzieląc się nią z Tobą. Z całą pewnością, kiedy przeczytasz tę książkę do końca, również poczujesz tę pasję.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Frank Kinslow

 • Tytuł oryginału: 

  How to Be Happy Without Even Trying

 • Liczba stron: 

  204

 • Wymiary: 

  140x215

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-630-4627-9

 • Tłumacz: 

  Maciej Polski

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...