Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61897-01-9
Autor: Joel S. Goldsmith
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788361897019
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Nie ma większej mocy na niebie ani na ziemi niż JAM JEST. Ja Jestem to nieskończona moc, sama wszechmoc i ta moc jest wewnątrz każdego z nas. JA jestem to najwyższa rzeczywistość w każdym człowieku, stwórcza zasada naszego Wszechświata.

JA nigdy nie jest człowiekiem. To nie jest ani moją, ani twoją osobą. JA zawsze jest boską Jaźnią, stwórcą w naszym wnętrzu. Musimy to tylko rozpoznać. W każdym z nas jest Obecność, Coś bardziej realnego niż wszystko inne i poza naszymi horyzontami. Zdając sobie sprawę, że podobnie jak gałąź drzewa stanowimy jedność z drzewem i nie mamy oddzielnego życia gałęzi, życia mającego początek i koniec – mamy dostęp do nieskończonego i wiecznego życia całego drzewa, boskiej istoty. Kiedy poznamy tajemnicę JA, trwamy w bezruchu i pozwalamy JA działać. Nie czynimy tego sami; czyni to JA. Poprzez JA, które jest Bogiem w nas, my żyjemy.

Poza JA JESTEM nie ma innych mocy. Całe widoczne wokół zło opiera się na powszechnym przekonaniu opartym na wierze w dwie moce. To co dotyka nas jako dysharmonia, jest niczym innym jak tym powszechnym przekonaniem...hipnotyzmem.

Dopiero gdy uznamy, że: „JA wewnątrz mnie to Bóg, JA wewnątrz ciebie to Bóg, a Świadomość Boga jest jedyną mocą”, osiągnęliśmy wszystko. Odzyskujemy wszystko, co utraciliśmy – czy to pokój, harmonię, zdrowie, dostatek, szczęście czy relacje międzyludzkie. Wszystko zostaje nam przywrócone bardziej obficie niż mieliśmy wcześnie, ponieważ do tej pory posiadaliśmy te rzeczy tylko materialnie. Teraz będziemy je mieć duchowo, czyli bez ograniczeń i bez szkody dla innych. Wtedy zaczyna się dla nas nowe życie w harmonii i rytmie nieskończoności.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Joel S. Goldsmith

 • Tytuł oryginału: 

  Mystical I

 • Liczba stron: 

  235

 • Wymiary: 

  140x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61897-01-9

 • Tłumacz: 

  Maciej Czyszczoń

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...