Nieziemskie Dzieci
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61159-06-3
Autor: Sylvia Browne, Lindsay Harrison
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Wydawca: Emka

Wprowadzenie do książki

Nieziemskie dzieci

   Książkę tę przygotowywałam przez wiele lat. Stanowi ona owoc moich dwudziestopięcioletnich doświadczeń zebranych w trakcie pracy jako medium, badaczka, hipnotyzerka, wykładowca oraz przewodniczka duchowa. Jednak w ostatnich dziesięciu latach coraz więcej osób zaczęło przychodzić do mnie z pewnym problemem, a mianowicie podejrzeniem, że ich dzieci posiadają zdolności metafizyczne. Rodzice w takich sytuacjach reagują różnie. Niektórzy są przestraszeni lub zdziwieni, inni, choć jest ich na pewno zdecydowanie mniej, wydają się zafascynowani czy wręcz zachwyceni. Ich dzieci snują opowieści o zmyślonych przyjaciołach, którzy wydają się całkiem prawdziwi; o odwiedzinach duchów, aż nazbyt podobnych do zmarłych członków rodziny; aniołach ratujących ich z potrzasku, a nawet innych rodzicach oraz życiu w innym czasie i miejscu. Czasem mają prorocze sny lub opowiadają o miejscach, w których mieszkały, zanim znalazły się na tym świecie, albo wręcz posiadają zdolności i umiejętności przekraczające możliwości pięciu ludzkich zmysłów. Ich rodzice nie wiedzą, co i dlaczego właściwie się dzieje, a przede wszystkim, co z tym zrobić. Książka ta została napisana właśnie z myślą o nich oraz dla wszystkich innych, którzy znaleźli się w podobnie trudnej sytuacji.
  Wszyscy chcemy wiedzieć, czy nasze dzieci posiadają zdolności paranormalne.
   Posiadają.
   Wszystkie dzieci wykazują takie umiejętności. Kolejne karty tej książki odpowiedzą na pytanie, dlaczego tak było zawsze i dlaczego zjawisko to należy uznać za zupełnie normalne. Znajdziecie tu informacje o tym, jak te umiejętności mogą się przejawiać, o najlepszych i najgorszych sposobach reagowania na nie oraz o tym, jak uczyć swoje dziecko i samemu uczyć się od niego. A przede wszystkim dowiecie się, że za tymi cudownymi talentami stoi siła, która leży u podstaw samego życia - święta, doskonała i przepełniona miłością obecność Boga.
   Przez ostatnie dziesięć lat jedna myśl nie dawała mi spokoju: dlaczego coraz więcej osób puka do moich drzwi, by podzielić się radościami i smutkami dotyczącymi swoich dzieci, obdarzonych zdolnościami paranormalnymi? Dzieci posiadające wrodzone umiejętności parapsychiczne nie są nowym zjawiskiem, ale czemu wzrasta liczba rodziców pragnących o nich porozmawiać? Może po prostu ludzie przestali bać się tego tematu? A może raczej coraz więcej duchów zstępuje na ziemię, na skutek duchowego przebudzenia tego świata, i właśnie dlatego wzrasta liczba dzieci wykazujących nietypowe zdolności? A może życie na ziemi powoli zaczyna zbliżać się ku końcowi, cienka zasłona pomiędzy tym a drugim wymiarem stopniowo znika, niczym mgła, pozostawiając nas w wieczystej boskiej chwale?
   Podczas tej dekady, mimo wielu klientów, podróży po całym świecie i sporej liczby innych książek, które miałam do napisania, przez cały czas gromadziłam materiały do Nieziemskich dzieci; robiłam notatki, zapisywałam uwagi, spostrzeżenia i opowieści. Żywię głęboką nadzieję, że książka ta przyniesie wam i waszym dzieciom wiarę i spokój.

SYLYIA C. BROWNE

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Sylvia Browne, Lindsay Harrison

 • Tytuł oryginału: 

  Psychic Children: Revealing the Intuitive Gifts and Hidden Abilites of Boys and Girls

 • Liczba stron: 

  249

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61159-06-3

 • Tłumacz: 

  Agata Gębska

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...