Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61987-58-1
Autor: Colin P. Sisson, Janicka Magdalena
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788361987581
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Medium

Żadna filozofia, religia, książka, warsztat czy osoba nie może dać ci prawdy – ty już nią jesteś. Nic nie może dać ci tego, czym już jesteś. Inni w najlepszym razie mogą jedynie nakierować cię ku twojemu prawdziwemu ja.
Wielu z nas ma obsesję na punkcie dążenia do samodoskonalenia, co często wynika z założenia, że coś jest nie tak z życiem, z innymi, a zwłaszcza z nami. Nigdy nie doświadczymy rzeczywistości próbując zmienić się w „lepszą osobę”. Wynika to z braku akceptacji naszego tu i teraz. Żyjemy w iluzji i próbujemy zmienić ją na lepszą iluzję. Wkraczamy w rzeczywistość kiedy jesteśmy obecni z prawdą naszej chwili, bez względu na to jaka ona jest. W prawdzie naszych trudnych doświadczeń i lęków łączymy się z naszą odwagą i tym wszystkim, czym jesteśmy. Odkrywamy wtedy, że wewnętrznie już jesteśmy tą „lepszą osobą”.
Odkrywanie swojej wewnętrznej siły jest krokiem poza ograniczenia pozytywnego myślenia i osobistym przewodnikiem po naszej wewnętrznej naturze, gdzie możemy odkryć ukryte wymiary naszych mocy, naszego szczęścia i wewnętrznej wolności.
OSTRZEŻENIE: Ta książka jest niebezpieczna dla twojego ego!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Colin P. Sisson, Janicka Magdalena

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61987-58-1

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...