Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63046-22-4
Autor: Blue Marsden
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

Wprowadzenie do książki

Plan Duszy

Odzyskaj połączenie ze swoim prawdziwym celem życiowym

   Plan Duszy dostarczy ci nie mniej, tylko uniwersalny kod, podobny do kodu PIN, który umożliwi ci dostęp do znacznie głębszego poziomu zrozumienia doświadczeń twojego życia. Nie tylko wzbogaci twoje duchowe połączenia i rozwinie, a także uzupełni twoje dotychczasowe zdolności intuicyjne, ale także, a może przede wszystkim, dostarczy struktury i wyjaśnienia dla większości twoich dotychczasowych życiowych doświadczeń, a nawet wiele więcej.
   Jeśli jesteś doradcą, psychoterapeutą, uzdrowicielem, lekarzem, trenerem albo innym rodzajem terapeuty, będziesz w stanie połączyć się z Planem Duszy i zbadać go zanim w ogóle spotkasz swojego klienta. Z tego powodu doradcy na moich kursach są uczeni badania Planu Duszy klienta nawet przed pierwszą sesją, gdyż dostarcza to bardzo wartościowych wglądów w „potencjalne wyzwania", przed jakimi staje konkretny klient.
   Plan Duszy pomoże ci także odkryć podstawową esencję, wyższy cel i kierunek oraz zaoferuje ci wyraźne przewodnictwo, w jaki sposób usunąć wszystko, co może blokować cię przed pełną realizacją twojego „Przeznaczenia Duszy".
   Wielu ludziom przyniesie to wielką ulgę - zwiększy także twoją pewność, dostrojenie i poczucie celu, a także da ci znacznie lepszy wgląd i zrozumienie twojej prawdziwej natury - własnej i innych ludzi. Podsumowując, Plan Duszy jest żywym systemem z wibracyjnym rezonansem, który opisuje naturę ludzkiego doświadczenia. Ma zdolność aktywowania i wyzwalania twojej ukrytej energii i potencjału.
   Będziesz także zadowolony wiedząc, że właściwie jest bardzo prosto uzyskać podstawowy odczyt własnego Planu Duszy...

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Blue Marsden

 • Tytuł oryginału: 

  Soul Plan: Reconnect with Your True Life Purpose

 • Liczba stron: 

  434

 • Wymiary: 

  135x215

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63046-22-4

 • Tłumacz: 

  Barbara Mińska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...