Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-696-4
Autor: Maria Szulc
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Wprowadzenie do książki

Potęga podświadomości. Hipnoza i psychostymulacja, wydanie rozszerzone

  Dotarcie do podświadomości pacjenta za pomocą odpowiednio dobranych słów pozwala zakodować treści o działaniu terapeutycznym. Na tym właśnie polega metoda profesor Marii Szulc, którą nazwała biostymulacją – chodzi w niej o wsparcie podświadomości, tak aby działała dla dobra i zdrowia pacjenta.

    Zasadniczą rolę w ludzkich zachowaniach – a szczególnie w powstawaniu ogromnej ilości chorób somatycznych i powszechnych obecnie uzależnień – odgrywa podświadomość, czyli ta warstwa ludzkiej osobowości, która z natury nie jest przez nas kontrolowana.

   Przedstawiona metoda, wywodząca się od hipnozy, pokazuje, jak wielki potencjał tkwi w nieświadomej części naszej psychiki, oraz że w ten sposób można uleczyć wiele zaburzeń, które utrudniają nam codzienne funkcjonowanie i powodują cierpienie.

   Opisując ogromną rolę podświadomości w życiu człowieka, profesor Szulc podkreśla z pełną mocą, że możemy zmienić ukryte programy. Wymaga to silnej woli i chęci zmiany. Gdy jednak nałóg jest bardzo trudny do zwalczenia, fachowa pomoc może być w pełni skuteczna nawet przy dużym sceptycyzmie pacjenta.

   Autorka miała kilkadziesiąt lat doświadczeń w obszarze hipnozy, dokonania potwierdzone przez wybitnych światowych ekspertów i skutecznie wyleczyła wielu pacjentów.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Maria Szulc

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  160x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7579-696-4

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...