Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7191-991-6
Autor: Brian L. Weiss
EAN: 9788371919916
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Poza czas i nieśmiertelność

   Książka ta jest moim skromnym wkładem w obecnie prowadzone badania na polu parapsychologii, zwłaszcza u; dziedzinie dotyczącej naszych przeżyć przed narodzinami i po śmierci. Każde słomo, które tu przeczytacie, jest praiudą. Nic nie dodałem, usunąłem tylko te fragmenty, które się powtarzały. Szczegóły dotyczące tożsamości Katarzyny nieznacznie zmieniłem, żeby zapewnić jej anonimowość. Cztery lata zajęło mi, żeby opisać to, co się wydarzyło, cztery długie lata, żeby zebrać się na odwagę i ryzykując zawodową opinią, opublikować te nieortodoksyjne materiały.
    Pewnego wieczoru, kiedy byłem pod prysznicem, poczułem nagle, że muszę przelać na papier to, czego się dowiedziałem. Byłem przekonany, że nadeszła właściwa chwila, że nie mogę dłużej ukrywać uzyskanej wiedzy i muszę się podzielić nią z innymi, że nie wolno mi jej taić. Zdobyłem ją dzięki Katarzynie, a teraz tym, co wiem, muszę się podzielić z innymi ludźmi. Miałem pełną świadomość, że ewentualne konsekwencje, jakie mogą mi grozić, są niczym, a gdybym zataił to, co wiem na temat nieśmiertelności i prawdziwego znaczenia życia, byłby to czyn karygodny.
   Wybiegłem z łazienki i usiadłem przy biurku, w którym trzymałem taśmy magnetofonowe nagrane podczas moich seansów z Katarzyną. Nad ranem pomyślałem o moim węgierskim dziadku, który zmarł, kiedy byłem jeszcze chłopcem. Ilekroć mówiłem mu, że się boję podejmować ryzyko, z serdecznym uśmiechem dodawał mi otuchy, powtarzając z kiepskim akcentem swój ulubiony angielski zwrot: „Do diabła z torpedami, cala naprzód!"

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Brian L. Weiss

 • Tytuł oryginału: 

  Many Lives, Many Masters

 • Liczba stron: 

  194

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7191-991-6

 • Tłumacz: 

  Irena Doleżal-Nowicka

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...