Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7506-335-6
Autor: James Redfield
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Zysk i S-ka

Wprowadzenie do książki

Tajemnica Shambhali

W poszukiwaniu Jedenastego Wtajemniczenia

Kontynuacja światowego bestselleru Niebiańska przepowiednia. Gdy James Redfield napisał Niebiańską przepowiednię, miliony czytelników odkryły afirmujące życie prawdy o synchronii, intuicji i osobistym przeznaczeniu. Inspirująca podróz trwa dalej i teraz prowadzi nas ku nowym przygodom oraz nowym duchowym prawdom, które objawiają się ludzkiej świadomości. Tajemmnica Shambhali, jak inne książki Jamesa Redfielda, ma moc przypowieści - z pewnością poszerzy nasze widzenie świata, ułatwi też kierowanie własnymi myślami i pragnieniami tak, by zmieniać ją w dynamiczną siłę, która pomoże osiągnąć osobistą wolność, podnieść wartość życia oraz aktywnie zmieniać świat.

Od Autora

   Kiedy pisałem Niebiańską przepowiednią i Dziesiąte Wtajemniczenie, byłem głęboko przekonany, że kultura ludzkości ewoluuje poprzez ciąg wtajemniczeń w życie i duchowość, wtajemniczeń, które można opisać i udokumentować. Wszystko, co się wydarzyło od tej pory, jedynie pogłębiło tę wiarę.
   Stajemy się w pełni świadomi wyższego duchowego procesu, który kieruje naszym codziennym życiem. Dzięki temu odchodzimy od materialistycznego światopoglądu, który redukuje życie do walki o przetrwanie, religię do kościelnych datków, który podsuwa nam zabawki i rozrywki, by odsunąć od nas prawdziwy zachwyt nad życiem.
Pragniemy życia pełnego tajemniczych zbiegów okoliczności i nagłych intuicji, które wskażą nam własną, wyjątkową ścieżkę, popchną do poszukiwań ciekawych informacji — jakby jakieś przeznaczenie pragnęło się ujawnić. Takie życie przypomina udział w detektywistycznej powieści, a kolejne znaki prowadzą nas do odkrywania jednego wtajemniczenia za drugim.
    Odkrywamy, że oczekuje nas prawdziwe przeżycie boskości w sobie i jeśli potrafimy odnaleźć właściwe połączenie, to w naszym życiu pojawia się jeszcze większa jasność i intuicja. Zaczynamy dostrzegać wizję własnego przeznaczenia, pewnej misji, którą możemy wypełnić, jeśli tylko nauczymy się przezwyciężać nawyki, traktować innych z należnym szacunkiem i żyć w zgodzie z własnym sercem.
     Wraz z Dziesiątym Wtajemniczeniem ta wizja objęła takżt ludzką historię i kulturę. Na pewnym poziomie wszyscy wiemy, że przybyliśmy do ziemskiego wymiaru z innego, niebiańskiego miejsca, by wypełnić jeden nadrzędny cel: by powoli, pokolenie za pokoleniem stworzyć na tej planecie absolutnie duchową kulturę. I kiedy jeszcze uczymy się pojmować to wspaniałe przesłanie, pojawia się kolejne, Jedenaste Wtajemniczenie. Nasze myśli i nastawienie sprawiają, że marzenia się spełniają. Wierzę, że jesteśmy o krok, aby w końcu zrozumieć, że nasze intencje, modlitwy, myśli, nawet najskrytsze opinie i założenia wpływają nie tylko na nasz własny życiowy sukces, lecz także na sukces innych ludzi.
    Opierając się na własnym doświadczeniu i na tym, co się dzieje wokół, opisałem w tej książce następny krok w rozwoju naszej świadomości. Jestem przekonany, iż to wtajemniczenie już się objawia, że wibruje w nocnych rozmowach o duchowości, że ukryte jest tuż za nienawiścią i lękiem, które wciąż znaczą nasz czas. Tak jak wcześniej nasza jedyna odpowiedzialność polega na tym, by żyć zgodnie z tym, co wiemy, a potem tę wiedzę przekazać innym.
                                                                  Lato 1999 James Redfield

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  James Redfield

 • Tytuł oryginału: 

  The Secret of Shambhala

 • Liczba stron: 

  225

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7506-335-6

 • Tłumacz: 

  Dagmara Chojnacka

 • Rok wydania: 

  2008

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...