Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8272-241-3
Autor: Bernhard Voss
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Holistyczna diagnoza i proste ćwiczenia, dzięki którym wyeliminujesz ból, szumy uszne, migreny i zawroty głowy

  Czy zdarzyło ci się cierpieć z powodu uporczywych bólów głowy, których medycyna konwencjonalna nie była w stanie racjonalnie wytłumaczyć? A może zmagałeś się z bólami pleców, choć badania potwierdzały, że cieszysz się znakomitym zdrowiem?
  Zdaniem autora przyczyną wielu niewyjaśnionych chorób są tłumione emocje i negatywne przeżycia. Powodują one tworzenie się łańcuchów mięśniowo-powięziowych, które mogą odpowiadać za niektóre bóle ple ców i głowy, migreny czy szumy uszne. Kluczem do uzdrowienia okazuje się medycyna holistyczna, traktująca ciało i umysł jako całość.
   Dzięki informacjom znajdującym się w tej książce będziesz wiedział, jak radzić sobie z dolegliwościami o trudnych do wyjaśnienia przyczynach. Dowiesz się, czym są łańcuchy mięśniowo-powięziowe i jak wpływają na stan zdrowia. Jednocześnie zrozumiesz, w jaki sposób dotrzeć do podświadomości, by poznać prawdziwe powody chorób. Umożliwi ci to nowatorska diagnostyka bólu powiązana z holistycznym uzdrawianiem. Książka zawiera także ćwiczenia, których praktykowanie ułatwi zrozumienie własnych emocji i osiągnięcie wewnętrznej harmonii.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Bernhard Voss

 • Liczba stron: 

  344

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8272-241-3

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...