Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65400-29-1
Autor: Elisabeth Horowitz
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788365400291
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Virgo

Najważniejszym i najpotężniejszym systemem, do którego przynależy istota ludzka, jest system rodzinny. Niniejsza publikacja łączy psychologię z genealogią, skupiając się na kwestii pomyślności życiowej. Autorka wyjaśnia, że nasze problemy, czy to natury materialnej, społecznej, czy uczuciowej, mają korzenie w drzewie genealogicznym – dwa, trzy, a nawet cztery pokolenia przed nami. Sukces materialny jest konsekwencją równowagi genealogicznej...

Przyszedł czas, by zrozumieć ukryte aspekty rodzinnej opowieści każdego z nas. Czy nasze drzewo genealogiczne tworzy nasze przeznaczenie? Czy wpływa na wybór zawodu, zdrowie i finanse? Czy wydarzenia z naszego życia są zaprogramowane, chociaż nie jesteśmy tego świadomi?

Autorka inspiruje do transformacji rodzinnej historii w źródło dobrobytu i rozwoju osobistego. W książce szeroko omówiono i poparto licznymi przykładami, pochodzącymi z wieloletniej praktyki psychogenealogicznej, wszystkie tematy istotne dla analizy rodzinnej opowieści – od pojawiania się w waszym drzewie genealogicznym kolejnych par, dzięki którym doszło do waszego poczęcia, poprzez sekrety rodzinne, pracę zawodową i finanse.

Wbrew temu, co się powszechnie sądzi, piramida genealogiczna w większości przypadków nie znajduje się w sytuacji równowagi, a wręcz przeciwnie. W drzewach genealogicznych możemy bowiem znaleźć ukryte strategie, takie jak nadawanie imion po przodkach, nieświadome odtwarzanie dat narodzin, zbieżność dat poczęcia czy śmierci, nakładanie się pokoleń, walka o pozycję wśród rodzeństwa, duża rozbieżność wieku małżonków czy przekazywanie nazwiska, które nie jest nazwiskiem biologicznego rodzica...


CO ZAWIERA TA KSIĄŻKA? GŁÓWNE TEMATY

Książka jest napisana w formie wywiadu Elizabeth Horowitz przeprowadzonego przez Pascale Reynaud. W rozmowie Elizabeth mówi m.in. o tych zagadnieniach:

Czy nasze drzewo genealogiczne tworzy nasze przeznaczenie?
Wpływ drzewa genealogicznego na wybór zawodu, zdrowie i finanse.
Czy wydarzenia z naszego życia są zaprogramowane w czasie, chociaż nie jesteśmy tego świadomi?
Sekrety w rodzinie, z których kolejne pokolenia nie będą zdawać sobie sprawy.
Zależności między momentem poczęcia a wydarzeniami w naszym życiu.
Kazirodztwo i jego konsekwencje.
Wpływ imion, dat narodzin i miejsca zajmowanego wśród rodzeństwa na potomków.
Znaczenie przekonań należących do naszej rodzinnej historii.

W książce szeroko omówiono i poparto licznymi przykładami, pochodzącymi z wieloletniej praktyki psychogenealogicznej, wszystkie tematy istotne dla analizy rodzinnej opowieści – od pojawiania się w waszym drzewie genealogicznym kolejnych par, dzięki którym doszło do waszego poczęcia, poprzez sekrety rodzinne, pracę zawodową i finanse.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Elisabeth Horowitz

 • Liczba stron: 

  314

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65400-29-1

 • Tłumacz: 

  Joanna Kucharska-Ufir

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...