Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63965-35-8
Autor: Burke Lennihan
EAN: 9788363965358
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

'

Wprowadzenie do książki

Zdrowie z natury

  Zdrowie z natury to książka, w której znajdziesz najważniejsze i najbardziej aktualne informacje dotyczące leczenia blisko 200 powszechnych dolegliwości przy wykorzystaniu najefektywniejszych, najszybciej działających i niedrogich leków naturalnych.

  Ten nowatorski, łatwy do zrozumienia, kompletny przewodnik prezentuje najlepsze praktyki, dzięki którym szybko i skutecznie wyeliminujesz różne schorzenia. Dowiesz się, jak:

 • Oszczędzić pieniądze na opiece zdrowotnej; 
 • Bezpiecznie wyleczyć siebie i swoją rodzinę; 
 • Poprawić swoje zdrowie i kondycję fizyczną; 
 • Zwiększyć energię za pomocą witamin, minerałów, probio-tyków, ziół leczniczych, soli komórkowych, esencji kwiatowych czy leków homeopatycznych.


    Autorka, ekspertka od uzdrawiania holistycznego, dzieli się wiedzą m.in. o zasadach zdrowego żywienia, efektywnych ćwiczeniach energetycznych, terapii czaszkowo-krzyżowej oraz technikach chiropraktycznych. Doradza, gdzie szukać dobrego specjalisty od medycyny naturalnej, jak współpracować z lekarzem pierwszego kontaktu oraz w jaki sposób samodzielnie diagnozować u siebie choroby, których czasami nie da się wykryć nawet za pomocą konwencjonalnych badań laboratoryjnych. Podpowiada też, jak dawkować poszczególne leki homeopatyczne, żeby odnieść z ich stosowania możliwie największe korzyści.

   W niniejszej książce znajdziemy najbardziej efektywne, naturalne lekarstwa. które pomogą nam nie tylko złagodzić codzienne dolegliwości, ale także wyzdrowieć. Wiele lat temu pracowałam z jednym z mentorów Burkę i dzisiaj rozumiem, dlaczego tak trafnie potrafi ona dobrać odpowiedni lek na dane schorzenie. Ta książka to prawdziwy skarb i bez wahania poleciłabym ją każdej osobie pragnącej leczyć się za pomocą metod naturalnych.
- dr Ann Louise Gittleman
specjalistka od żywienia, autorka trzydziestu bestsellerów'' „New York Timesa”

  Dzięki tej cennej książce z przyjemnością i łatwością będziemy odnajdywać to. co jest nam potrzebne, aby leczyć się w sposób naturalny.
- Peggy Hudleston
autorka książki Prepare for Surgen'', Heal Faster: A Guide oj Mind-Body Techniques

 Ta książka to prawdziwa skarbnica praktycznych leków naturalnych. Jest tak dobrze i przystępnie napisana, że trafi do szerokiego grona odbiorców. Lata doświadczenia autorki oraz znajomość literatury na tematy holistyczne sprawiają, że jest to doskonała pozycja, która koniecznie powinna znaleźć się tr domowej biblioteczce.
- Judy Norsigian
autorka bestsellera Our Bodies, Ourselves

Burkę Lennihan jest dyplomowaną pielęgniarką i ekspertką od medycyny naturalnej. Ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w różnych aspektach uzdrawiania holistycznego.

Po ukończeniu z wyróżnieniem Uniwersytetu Harvarda otworzyła w Bostonie i w Cambridge sklepy ze zdrową żywnością, które prowadziła przez blisko szesnaście lat.

Obecnie jest producentką i gospodarzem amerykańskiego programu telewizyjnego dotyczącego medycyny naturalnej, a także autorką licznych publikacji związanych z leczeniem niekonwencjonalnym. Prowadzi zajęcia z medytacji serca i medycyny holistycznej w kilku amerykańskich ośrodkach akademickich.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Burke Lennihan

 • Tytuł oryginału: 

  Your Natural Medicine Cabinet: A Practical Guide to Drug-Free Remedies for Common Ailments

 • Liczba stron: 

  360

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63965-35-8

 • Tłumacz: 

  Łukasz Głowacki

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...