Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8301-464-7
Autor: Linda Howe
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383014647
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Medytacje i ćwiczenia, dzięki którym uzyskasz dostęp do nieskończonego źródła mądrości i uzdrawiającej energii

W czym może ci pomóc odczyt z Kronik Akaszy?

Przez całe wieki Kroniki Akaszy stanowiły wyłączną domenę mistyków, świętych i uczonych. W Kronikach dostępna jest nieskończona moc i mądrość. Zostały one powierzone tym, którzy byli dobrze przygotowani do wzięcia odpowiedzialności za tak głębokie poznanie. Zarówno w tradycji wschodniej, jak i zachodniej, istniały sekretne szkoły przygotowujące osoby poszukujące wiedzy ezoterycznej, nastawione na rozwój duchowy i osobisty. Z tą książką i ty staniesz się jedną z takich osób i dowiesz się jak wykonać odczyt z Kronik Akaszy. Otrzymasz dostęp do Kronik Akaszy, a odpowiedzi, które otrzymasz, pomogą ci zrozumieć siebie, podejmować trafne decyzje i z pewnością zmienią twoje życie. W tej duchowej pracy wesprą cię przewodnicy duchowi i intuicja, aby twoje odczyty były prawidłowe i pełne.

Jak uzyskać dostęp do Kronik Akaszy?

Autorka, dr Linda Howe, międzynarodowa ekspertka specjalizująca się w korzystaniu z Kronik Akaszy energetycznego archiwum dusz w tej książce udostępnia hasło dostępu do Kronik Akaszy. Proces Modlitwy Ścieżki, który przedstawia w tej książce, jest częścią tradycji świętej modlitwy. Ma on na celu uzyskanie dostępu do Kronik i poznanie poprzednich wcieleń reinkarnacji. Podczas gdy jedni korzystają z modlitwy, by uzyskać dostęp do Kronik, inni osiągają dostęp poprzez hipnozę. Jeszcze inni byli w stanie sięgnąć do Kronik, używając symboli praktyki uzdrawiania znanej jako Reiki. Są i tacy, którzy uzyskali dostęp do Kronik w wyniku swoich praktyk medytacyjnych i innych form rozwoju świadomości i duchowości. Dzięki tej książce poznasz zasady otwierania Kronik Akaszy i sam będziesz mógł wybrać metodę, która ci najbardziej odpowiada.

Jak wykonać odczyt z Kronik Akaszy?

Kroniki Akaszy to energetyczne archiwum informacji duszy. Niegdyś dostępne wyłącznie nielicznym mistrzom duchowym, dzięki tej książce jest w zasięgu każdego. W niej znajdziesz wszystkie narzędzia niezbędne do zanurzenia się w tym źródle głębokiej mądrości. Dzięki niej zgłębisz rozwój duchowy i osobisty. Autorka mistrzyni, nauczycielka i uzdrowicielka Linda Howe, po trwającym całe życie poszukiwaniu prawdy, rozwinęła rzetelną metodę dostępu do pełnej informacji o duszy, zgłębienia świadomości i duchowości. Opisuje proces Modlitwy Ścieżki, która otwiera wrota Kronik, gdzie poznasz plan swojej duszy wszystko, co musisz wiedzieć o przeznaczeniu swojej duszy. Przebywając tam, będziesz pracować ze swoimi mistrzami, nauczycielami i bliskimi, aby pielęgnować bogaty związek z Kronikami Akaszy i ostatecznie nauczyć się, jak uwolnić swój najwyższy potencjał.

Azymut

 • Autor: 

  Linda Howe

 • Format: 

  205x145 mm

 • Ilość stron: 

  224

 • ISBN: 

  9788383014647

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...