Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7510-544-5
Autor:
EAN: 9788375105445
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Rebis

Wprowadzenie do książki

Dieta Kliniki Mayo

  Jeśli masz podobne doświadczenia jak wielu moich nowych pacjentów, to zapewne wypróbowałeś już niejedną dietę odchudzającą, ale twoja masa ciała stale powraca do poprzedniego stanu. Dlatego pragniemy ci przedstawić Dietę Kliniki Mayo, specjalnie opracowany program, który stanie się ostatnią dietą, jakiej będziesz potrzebować - lub pragnąć.

  To nie jest dieta cud. Wypróbowałeś ich już dość, by wiedzieć, jakie przynoszą efekty. Jest to program, który pomoże ci dokonać prostych, zdrowych i przyjemnych zmian prowadzących do uzyskania pożądanej masy ciała, którą będziesz mógł utrzymać do końca życia.

  Dieta Kliniki Mayo nie opiera się na jednym uniwersalnym podejściu. Opracowana na podstawie przetestowanych klinicznie technik daje ci możliwość zmiany stylu życia dzięki przyjęciu nowych, zdrowych nawyków i wyzbyciu się dawnych, które nie były korzystne dla twojego zdrowia.

  Dlaczego taki nacisk kładziemy na zdrowie? Klinika Mayo jest instytucją medyczną, toteż dbanie o zdrowie pacjentów jest naszym zasadniczym celem. Ale niezależnie od tego okazuje się, że zdrowy styl życia to również doskonały sposób, by schudnąć i utrzymać pożądaną masę ciała.
Innymi słowy, stajesz się zdrowszy i jednocześnie uzyskujesz prawidłową masę ciała. Niezły układ, prawda?

  A co najlepsze, ten program sprawia przyjemność.
  Jedzenie jest jedną z największych radości życiowych. Wszystkie potrawy, które proponujemy w tej diecie, muszą ci smakować, bo inaczej nie będziesz jej przestrzegać.
  Dieta Kliniki Mayo proponuje żywność nie tylko zdrową, lecz również smaczną, i dlatego możemy ze spokojnym sumieniem zachęcać: „Dobrze się odżywiaj. Ciesz się życiem. Zrzucaj zbędne kilogramy”.

  A zatem zacznij wcinać - obróć kartkę i już dziś wejdź na drogę prowadzącą do zdrowszego, szczęśliwszego życia.

Ta książka pomoże ci zacząć chudnąć natychmiast.

Część 1. Zrzucaj kilogramy!

  Zacznij błyskawicznie pozbywać się zbędnych kilogramów, realizując dwutygodniowy program startowy, opracowany :aa. by pomóc ci bezpiecznie i zdrowo zrzucić 2,5 do 4,5 kg. Nie potrzeba do tego szczególnych przygotowań - po prostu przeczytaj rozdział 1 i bierz się dojedzenia. Część 1 :e. owo zawiera niewiele informacji ogólnych, bo skupia się na działaniu. Jeśli zechcesz dowiedzieć się więcej, w każdej chwili możesz zajrzeć do części 3.

Część 2. Żyj lekko!

  Przejście z fazy Zrzucaj kilogramy! do fazy Żyj lekko! :zaplanowano tak, by pomóc ci chudnąć od 0,5 do około 1 kg tygodniowo do czasu, aż osiągniesz pożądaną masę ciała a następnie ją utrzymać, realizując hasło Żyj lekko! zrzez resztę życia. Dlatego nie podajemy długości tej fazy -miejmy nadzieję, że będzie bardzo długa!

Część 3. Dodatkowe informacje

   W części 3 znajdują się wszelkie materiały, które pomogą zrozumieć, jak i dlaczego należy postępować w fazie pierwszej i drugiej - w tym jadłospisy, przepisy kulinarne, wkazówki na temat przezwyciężania trudności i wiele innych - tak żebyś z powodzeniem zrzucał kilogramy, a następnie żył lekko.

Szczegóły

 • Objętość: 

  256

 • Oprawa: 

  Twarda

 • Format: 

  190x240

 • ISBN: 

  978-83-7510-544-5

 • Tłumacz: 

  Bożena Jóźwiak

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...