Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8301-078-6
Autor: Bodhipaksa
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383010786
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Kultywuj wewnętrzny spokój dzień po dniu

Odkryj mądrość Buddy, która pozwoli ci się wyciszyć i osiągnąć szczęście oraz satysfakcję z życia. Ta książka to pozycja zawierająca krótkie ćwiczenia i przemyślenia na każdy dzień, które pomogą ci w przystępny sposób poznać główne założenia buddyzmu i wprowadzić je do codziennego życia.

365 dni mądrości. Wprowadź buddyjskie praktyki do swojego życia poprzez medytacje, afirmację, mantry, przemyślenia i skłaniające do rozmyślań cytaty.

Krótkie i proste teksty. Zajmujące dosłownie minutę teksty skłonią cię do przemyśleń, natomiast medytacje przewidziane na dziesięć minut wyciszą twój umysł. Zawarte w tej książce ćwiczenia są proste i szybkie, ale jednocześnie
pozwalają zgłębić mądrości Buddy.

Znajdź wyciszenie. Osiągnij duchowy rozwój podczas nauki uważności. Czerp radość płynącą z medytacji, napełnij się współczuciem dla innych i odnajdź to, co dla ciebie najważniejsze.

Odkryj mądrości Buddy na cały rok

Przez następne 365 dni będę dzielić się z tobą mądrościami w formie prostych medytacji, potężnych mantr, pouczających refleksji i zmieniających perspektywę cytatów z pism buddyjskich.

Medytacje oferują praktyczne przewodnictwo, które pomoże ci wytrenować umysł tak, aby był spokojniejszy i bardziej współczujący. Zachęcam, abyś przeznaczał co najmniej 10 minut dziennie na praktykę medytacyjną. Jeśli masz na to czas i dasz radę wytrzymać dłużej w stanie medytacyjnym, osiągniesz lepsze efekty, ale wystarczy 10 minut dziennie, aby wprowadzić znaczące zmiany. Proponuję ci przed każdą sesją ustawiać minutnik z delikatnym dźwiękiem; można je pobrać jako
aplikacje na smartfony, zwykle bezpłatnie.

Mantry są prostymi, ale potężnymi narzędziami, które pomogą ci połączyć się emocjonalnie z właściwościami oświeconego umysłu. Są bardzo uniwersalnym narzędziem – możesz równie dobrze recytować je w myślach w ciągu dnia, jak i inkantować w trakcie praktyki medytacyjnej. Każda mantra jest zapisana zgodnie z wymową możliwie najbliższą oryginalnemu brzmieniu. Wprawdzie nie sprawi to, że będziesz doskonale wymawiać słowa sanskryckie i palijskie, ale zbliżysz się do poprawnej
wymowy w wystarczającym stopniu. Refleksje są prostymi frazami, które warto sobie przypominać w ciągu dnia pełnego pracy i innych zajęć. Pomogą ci poprowadzić umysł w kierunku większej jasności, spokoju i współczucia.

Refleksje są prostymi frazami, które warto sobie przypominać w ciągu dnia pełnego pracy i innych zajęć. Pomogą ci poprowadzić umysł w kierunku większej jasności, spokoju i współczucia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Bodhipaksa

 • Tytuł oryginału: 

  A Year of Buddha's Wisdom

 • Liczba stron: 

  304

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8301-078-6

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...