Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64645-04-4
Autor: Doreen Virtue, Robert Reeves
EAN: 9788364645044
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii

   Standardowa detoksykacja nie obejmuje twojej energii, emocji ani środowiska, w którym żyjesz. Odkryjesz, że podejście holistyczne najlepiej pasuje twojej wrażliwej duszy. Poza tym usuwa ono toksyny ze wszystkich sfer życia! Osoby bardzo wrażliwe często stwierdzają, że standardowy detoks jest dla nich niekomfortowy. My chcemy, by twoje oczyszczanie było dla ciebie przyjemnością!

   Wybierz zdrowe życie, wolne od chemii i przez cały rok korzystaj z metod oczyszczania energetycznego oraz porad zdrowotnych zawartych w tej książce.

   Traktuj swoje ciało jak cenną świątynię, którą jest w istocie. To dom dla twojej świętej duszy, wiecznie promiennej. Dostajemy tylko jedno ciało na jedno życie, trzeba zatem o nie dbać! To twoje podstawowe narzędzie do wypełniania życiowej misji, bardzo ważne więc, byś je dobrze traktował. Detoksykuj swoje życie przy wsparciu aniołów, a twoje światło będzie świecić coraz jaśniej.
Inni zauważą, ile masz energii, i będą chcieli wiedzieć, jak udało ci się osiągnąć taki stan. Mogą cię pytać: „Jaki masz sekret?”. Nie ma żadnego sekretu - nic przed nimi nie ukrywasz. Zdecydowałeś się po prostu traktować swoje ciało z należnym mu szacunkiem. Dbanie o swoją fizyczność, emocjonalność i duchowość przyniesie korzyści każdemu!

   W całej książce opisujemy konkretne metody duchowego uleczania.
   Poczytaj o każdej z metod, by lepiej je zrozumieć. Potem naucz się, jak można je dostosować do konkretnych sytuacji. Wybierz kilka narzędzi, by wesprzeć własne zdrowie, albo zastosuj tylko - mą konkretną metodę. Zaufaj swojej intuicji i poproś anioły, dawały ci znaki, czy dobrze wybierasz. Możesz wybrać dowolną z metod uzdrawiania albo zastosować je wszystkie, by wspomóc detoksykację.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Doreen Virtue, Robert Reeves

 • Tytuł oryginału: 

  Angel Detox: Taking Your Life to a Higher Level Through Releasing Emotional, Physical, and Energetic Toxins

 • Liczba stron: 

  312

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64645-04-4

 • Tłumacz: 

  Zuzanna Kaszkur

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...