Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8132-193-8
Autor: Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381321938
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Zwierciadło

Przywróć organizmowi równowagę, śpij dobrze i ciesz się dobrym zdrowiem

Zaburzenia snu są coraz powszechniejszym problemem. Dotykają nawet połowy naszego społeczeństwa i skarżą się na nie coraz młodsze osoby. Tymczasem efektywny, spokojny sen to nie tylko istotny czynnik dobrego samopoczucia, ale także podstawa dobrego zdrowia.

Problemy ze snem są najczęściej wypadkową wielu czynników związanych ze współczesnym stylem życia. Wśród nich na prowadzenie wysuwa się… stres. Ważna jest też oczywiście dieta. Wbrew powszechnym przekonaniom nie wystarczy jednak zjeść lekkiej kolacji. Karolina i Maciej Szaciłło, korzystając z mądrości ajurwedy, najstarszej znanej ludzkości medycyny, oraz współczesnej dietetyki skomponowali specjalne sprzyjające dobremu snowi menu.

W książce DobraNOC znajdą się również cenne informacje o cyklu dobowym, porady jak go uregulować, a także szereg prostych sposobów na „dobry sen”.

Karolina i Maciej Szaciłło – eksperci od zdrowego żywienia oraz ekologicznego trybu życia. Wspólnie prowadzą kursy, szkolenia oraz warsztaty zdrowego gotowania i medytacji. Autorzy popularnych poradników dietetycznych, m.in.Jedzenie, które leczy, Zdrowa tarczyca,dwóch częściJedz i pracuj nad własnym zdrowiem, Jem (to co) kocham i chudnę (Wydawnictwo Zwierciadło).

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło

 • Wymiary: 

  190x240

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-8132-193-8

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...