Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7191-970-1
Autor: Dan Campbell
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788371919701
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

'

Wprowadzenie do książki

Edgar Cayce o leczeniu energią kolorów kryształami i kamieniami

   Jako ktoś, kto czerpie przyjemność z zagłębiania się w zagadnienia leżące pod powierzchnią konwencjonalnej mądrości, prawdopodobnie przeczytałeś więcej niż jedną książkę obiecującą ci niezwykłą podróż w poszukiwaniu ukrytych prawd. Nazbyt często podróż ta okazywała się jedynie niezdarną fasadą połyskującą przed oczyma - dziwaczną materią utkaną z nieprawdopodobnych stwierdzeń, przetykaną domysłami. Zajmującą, być może, lecz nie przynoszącą oświecenia.
   Kuszące jest dawanie obietnic, zwłaszcza gdy ma się do czynienia z tak niezwykłym przedmiotem, który rozwidla się w nieoczekiwane wątki; lecz nawet wtedy należy się od nich powstrzymać, z uwagi na wrażliwość czytelnika. Po pierwsze, nie ma ukrytych prawd, ponieważ rzadko znajdują się one daleko poza zasięgiem prawdziwego poszukiwacza, który jest świadom, iż ktoś zawsze je zna i rozumie. Po drugie, tylko ty, czytelniku, możesz ocenić znaczenie jakiejś książki jako takiej lub określić ją odpowiednimi przymiotnikami.   Prawo to przysługuje ci ze względu na zaangażowanie twojej uwagi. Poza tym, czegokolwiek by nie powiedziano i zrobiono, jest to twoja podróż; książka jest tylko mapą możliwości.
  Oczywiście każda książka jest z konieczności rodzajem tkaniny i z tego też powodu doznaniem zastępczym. W przeważającej części Ta, którą za chwilę przejrzycie, jest tkaniną pełną barw i nabijaną drogimi kamieniami. Jej pochodzenie jest niezwykłe - mediumiczne Odczyty Edgara Cayce''ego - i możesz stwierdzić, że jego idee znalazły daleko posunięte implikacje. Dla wyrównania perspektywy włączono dodatkowe informacje z dziedziny nauki i innych źródeł.
   Autor ma nadzieję, że ta prezentacja osiągnie dwa cele: Po pierwsze, iż spojrzysz na kolory i drogie kamienie w innym świetle, i skorzystasz z ujawnionych tu szczegółowych informacji; a po drugie, że poczujesz wyzwanie, aby przyjrzeć się bliżej własnej egzystencji i celom duchowym. A jeśli przy okazji przysporzy ci to rozrywki, autor uzna to za dodatkową premię.
   Uwaga: W książce przytacza się wybrane wyjątki z Odczytów Edgara Cayce''a, aby pozwolić czytelnikowi posmakować specyficznego tonu i wrażenia bezpośredniości informacji udzielanej przez medium. Wyjątki nie zawsze są opatrzone przypisami, dołączony jest do nich natomiast odnośnik z numerami Odczytów, które wyróżniają je od innych cytowanych materiałów. Z wyjątkiem urywku o aurze, cały materiał pochodzi z informacji podanych przez Edgara Cayce''ego podczas przebywania w stanie transu. Zapisy seansów medialnych są przechowywane w bibliotece A.R.E. w Yirginia Beach, w stanie Wirginia.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Dan Campbell

 • Tytuł oryginału: 

  Edgar Cayce on the Power of Color, Stones, and Crystals

 • Liczba stron: 

  260

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7191-970-1

 • Tłumacz: 

  Joanna Skórska

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...