Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7649-079-3
Autor: Siranus Sven von Staden
EAN: 9788376490793
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Energia kwantowa. Ćwiczenia, które mogą radykalnie zmienić twoje życie

   „Samoświadomość” i „samouzdrawianie”, a także „rozwój indywidualnej świadomości” to tematy, którymi ludzie obecnie coraz bardziej się interesują. Dawniej dostęp do tych tematów następował poprzez koncepcje ukształtowane światopoglądowo, przy czym ci, którzy oferowali metody duchowej transformacji, posługiwali się ezoterycznym językiem, dla wielu ludzi nie do przyjęcia.
   Obecnie sytuacja zaczyna się zmieniać dzięki postępom w badaniach naukowych. W szczególności odkrycia fizyki kwantowej i biofizyki dostarczają tutaj nowego fundamentu językowego, odnoszącego się do konkretnych pojęć fizykalnych i zależności przyczynowych między nimi.
    Dziś już wiemy, że świadomość człowieka oraz sterowanie biologicznymi procesami przemiany materii można opisać poprzez pola kwantowe. Również uczucia i myśli dają się przedstawić poprzez środowiska chemiczne naszych komórek i pola elektromagnetyczne. Stężenie i dystrybucja biofotonów w ciele są decydujące, jeżeli chodzi o naszą żywotność i stan świadomości, oraz samopoczucie emocjonalne i mentalne.
   Siranus Sven von Staden w swojej książce zdołał przetransponować odkrycia fizyki kwantowej i biofizyki, i zastosować je do transformacji człowieka. Opisuje on cały szereg skutecznych ćwiczeń i metod, dzięki którym człowiek staje się świadomy swoich indywidualnych możliwości samouzdrawiania, a także pokazuje, jak je konkretnie zastosować do danej sytuacji życiowej.
   Za pomocą Quantum Energy można pozytywnie odmienić wszelkie obszary życia codziennego. Zarówno przy przezwyciężaniu problemów zdrowotnych, likwidacji stresu, rozwiązywaniu konfliktów w małżeństwach, rodzinach i społecznościach, jak i przy rozwijaniu własnych talentów i kreatywności, Quantum Energy to skuteczna metoda osiągania wyższej jakości życia.

dr Michael Konig
fizyk kwantowy

    Żyjemy w czasach cudownych i ekscytujących. Oczywiście pod warunkiem, że lubimy zmiany. Rzadko odczuwa się zmiany tak drastycznie jak dziś. I rzadko kiedy wcześniej były one tak ogromne, czy chodzi o 11 września 2001, tsunami z końca 2004 roku czy mit o końcu świata 21 grudnia 2012 roku. Nic nie pozostało takim, jakim było. Internet, choć stworzony ponad trzydzieści lat temu, jest - jak przed kilku laty wyraził się Michael Dell - niebezpieczny jak Ford T: funkcjonuje i jest rewolucyjny jak na swoje czasy, lecz w ciągu kolejnej dekady błyskawicznie się rozwinie, podobnie jak samochody od czasów Forda T. Tak to jest: World Wide Web jest praktycznie nieograniczony i umożliwia rzeczy, o których dziesięć lat temu nie ośmielilibyśmy się marzyć. A pomimo swojego wieku wciąż jest w powijakach.
    Wiele wydarzyło się również w obszarach naukowych. Nowe nauki, jak się je nazywa, wskazują na aspekty, które podważają twierdzenia Newtona i Karte-zjusza. Fizyka kwantowa, biologia ewolucyjna i komórkowa dokonują wciąż nowych, rewolucyjnych odkryć. Świat stwarza coraz większe możliwości, czy wierzymy w to, czy nie. Jest niemal tak, jak w czasach, kiedy ludzie sądzili, że świat jest płaskim krążkiem. Jednak zdarzył się ktoś, kto podjął ogromną podróż, aby stwierdzić, że świat nie ma końca i można wciąż żeglować dalej. Wtedy zmieniło się przekonanie ludzkości. Wydaje się, że oto nadeszła podobna chwila.
    Nic więc dziwnego, że w tych czasach popularne stają się metody obiecujące uzdrowienie na wszystkich płaszczyznach. Jeszcze kilka lat temu nie spodziewano się po tylu uzdrowicielach spektakularnych uzdrowień. Twórcy tych nowych metod zapewniają, że każdy może się ich nauczyć i tym sposobem przeprowadzić samouzdrowienie i zmiany na wszystkich płaszczyznach. W Rosji metody te są już tak rozwinięte, że można spowodować odrastanie narządów i zębów. Ludzie zdołali już również tymi metodami wyleczyć się z raka i AIDS. Można także wpłynąć pozytywnie na sukces i bogactwo.
   Jestem człowiekiem, którzy wierzy w to, co niezwykłe. Jednak powyższe relacje na temat głębokich samouzdrowień nawet dla mnie były zbyt śmiałe i uruchomiły mojego wewnętrznego krytyka. Czyżby naprawdę możliwe było, żeby każdy - bez żadnego wcześniejszego doświadczenia - był w stanie przeprowadzić u siebie i innych ludzi głębokie zmiany i uzdrowienia? Zaciekawiło mnie to i samodzielnie rzecz sprawdziłem, zgodnie z zasadą: „Wypróbuj, inaczej nigdy się dowiesz”.
    Dziś mogę powiedzieć: Tak, to prawda! Każdy może tych nowych metod się nauczyć i je zastosować. Zrewolucjonizowały one w równym stopniu psychologię i medycynę. Mądrość świadomości kwantowej, jak to określam, ma tysiące lat, a równocześnie jest nową wiedzą. Wiąże ona starożytną mądrość duchową z najnowszymi odkryciami nauki.
    Opisaną tutaj metodę Quantum Energy rozwinąłem z mądrości świadomości kwantowej. Obok najnowszych odkryć, metoda wykorzystuje najskuteczniejsze - zgodnie z moim doświadczeniem - ćwiczenia pewnych metod konwencjonalnych. Ćwiczenia te spełniają trzy warunki: są szybkie, łatwe i można je skutecznie stosować. Przekonasz się o tym dzięki książce Energia kwantowa. Jednak nie czytaj wyłącznie o spektakularnych uzdrowieniach i przemianach, które umożliwia Quantum Energy. Niniejsza książka to podręcznik. Czytanie go dostarcza wiedzy, jednak największy nacisk położony jest na praktyczną stosowalność. Z tego powodu teoria została w dużym stopniu pominięta. Jeśli potrzebujesz wiedzy teoretycznej, znajdziesz w załączniku wykaz odpowiednich książek i filmów. Niniejsza książka wprowadzi cię bezpośrednio w metodę Quantum Energy - za pomocą pięćdziesiąt pięć ćwiczeń oraz wielu innych wskazówek. Dzięki temu będziesz mógł łatwo zacząć stosować Quantum Energy i skutecznie wprowadzać w swoje życie zmiany i uzdrowienia.

Jak traktować książkę Energia kwantowa

   Książka Energia kwantowa jest tak ułożona, żebyś mógł zastosować Quantum Energy w wielu różnych sferach życia. Może chodzić o twoje zdrowie, sukces czy twoją duchowość. Możesz ją przeczytać jak zwykłą książkę, a dopiero potem działać na różnych obszarach swojego życia. Możesz także potraktować ją jako zbiór ćwiczeń, o ile chcesz się zagłębić jedynie w pewne tematy, np. chorobę, ból czy bogactwo. W takim przypadku po prosu poszukaj odpowiedniego tematu w spisie treści lub spisie ćwiczeń. Zwróć uwagę, że nawet przy najprostszych ćwiczeniach obowiązuje zasada: najpierw przeczytać całość, potem wykonywać ćwiczenie.
   Istotne jest również, aby przed każdym ćwiczeniem wcześniej sprawdzić, czy jest właśnie odpowiednia chwila na przemianę. Bowiem nie zawsze teraz jest najlepsza chwila. Przekonałem się o tym wielokrotnie. W celu sprawdzenia polecam tak zwany test kinezjologiczny, który prezentuję w rozdziale 1.7. Zresztą jako „mądrość świadomości kwantowej” opisuję całość poznania duchowego i naukowego. Rozmaite odkrycia są w tej książce zintegrowane z tekstem i ćwiczeniami, jednak bez pełnej listy. Oczywiście, książka może wskazać jedynie na pewien wycinek.
    Mam wizję, aby możliwie wielu ludzi wesprzeć w prowadzeniu życia beztroskiego, zdrowego, szczęśliwego i pełnego. Żyjemy w czasach, w których jest to możliwe. Użyjmy zatem wiedzy i mądrości naszych czasów. Quantum Energy to mój wkład w to dzieło. Im więcej ludzi przeczyta książkę Energia kwantowa, im więcej ludzi tę metodę pozna i zastosuje, tym prędzej moja wizja się urzeczywistni.
   Ktoś mi powiedział, że moje zakończenie powinno być słowem wstępnym. Moim zdaniem dobrze jest tak, jak jest. Jednak być może dla ciebie jest ważne jeszcze przed rozpoczęciem przeczytanie linijek końcowych. W takim razie zapraszam cię, abyś to właśnie teraz uczynił.
   Życzę wiele radości przy czytaniu i wykonywaniu rozmaitych ćwiczeń. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania dotyczące różnych obszarów lub pojedynczych ćwiczeń, treningów, warsztatów lub szkoleń, po prostu do mnie napisz.

Z serca
Siranus Sven von Staden
Leverkusen, wrzesień 2010

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Siranus Sven von Staden

 • Tytuł oryginału: 

  Quantum Energy

 • Liczba stron: 

  228

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7649-079-3

 • Tłumacz: 

  Julian Brudzewski

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...