Wczytuję dane...
KOD: 978-83-240-7358-0
Autor: Ben Lynch
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788324073580
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Znak

Myślisz, że nie da się oszukać genów, że jesteś więźniem własnego DNA?
Nic bardziej mylnego!


Poddaj się dokładnej autodiagnozie i rozpocznij prosty i skuteczny czterotygodniowy program naprawczy.
• Wykonaj łatwy autotest i dowiedz się, które z twoich genów są wadliwe
• Wprowadź czterotygodniowy program naprawczy i przechytrz swoje geny
• Ciesz się zdrowiem i wewnętrznym spokojem

Nie musisz godzić się na kiepskie samopoczucie, kłopoty ze snem, permanentne zmęczenie, rozdrażnienie, problemy związane z menopauzą, nieznośny PMS, niekontrolowany przyrost wagi.
A może masz problemy z zajściem w ciążę, objawy depresji, zaburzenia czynności tarczycy, zespół rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego, problemy z pamięcią, migreny menstruacyjne?
Twoje geny wymagają szczególnej troski!
Zacznij już dziś, wyciśnij ze swoich genów to, co najlepsze, i wyeliminuj choroby!

  Jestem naturopatą, a naturopatia to oparty na badaniach naukowych system wykorzystujący metody naturalne w celu przywracania zdrowia i dobrego samopoczucia. Skupia się na leczeniu rzeczywistych przyczyn, a nie objawów, i polega na stosowaniu naturalnych środków, takich jak dieta, odpowiedni tryb życia, suplementy, unikanie substancji chemicznych, odtruwanie organizmu i ograniczanie lub łagodzenie stresu. Coraz więcej lekarzy, pielęgniarek i innych przedstawicieli zawodów medycznych stosuje podobne podejście znane jako medycyna funkcjonalna lub integracyjna, która również skupia się na naturalnych metodach leczenia zasadniczych przyczyn dolegliwości.

   Moje osobiste zmagania z brudnymi genami były długie i chaotyczne. Już w dzieciństwie myślałem, że coś musi się kryć za moimi kłopotami zdrowotnymi, ale za nic w świecie nie mogłem zrozumieć, o co chodzi.
Zawsze byłem bardzo poważny i miałem niesamowitą umiejętność koncentracji, jednak bywało też, że nagle traciłem panowanie nad sobą, niespodziewanie się irytując i popadając we frustrację. Wydawało się, że jestem wrażliwszy od większości ludzi, których znałem, mniej cierpliwy, ale też bardziej zdeterminowany. Ponadto często cierpiałem na okropne bóle żołądka, o których wolałbym zapomnieć. W dodatku przez całe życie, jeszcze kilka lat temu, miałem niski poziom białych krwinek, a także wielką nadwrażliwość na środki chemiczne i dym papierosowy.
  Później sobie uświadomiłem, że te cechy mają ścisły związek z konkretnymi SNP. Ustaliłem, że są pokarmy, które mogę jeść, i takie, których powinienem unikać, co pomogło mi zwracać baczniejszą uwagę na pozytywną stronę tych cech, jednocześnie ograniczając czy nawet eliminując ich złą stronę. Odkryłem też, że wielką rolę w tym, jak wpływają na mnie SNP, odgrywają sen, stres i ekspozycja na toksyny, a z kolei dieta i tryb życia wpływają na ekspresję wielu moich genów.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ben Lynch

 • Tytuł oryginału: 

  Dirty Genes: A Breakthrough Program to Treat the Root Cause of Illness and Optimize Your Health

 • Liczba stron: 

  384

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-240-7358-0

 • Tłumacz: 

  Łukasz Müller

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...