Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65835-69-7
Autor: Sofia Antonsson
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Esteri

  Książka Jedz zgodnie z dietą Fodmap stanowi przewodnik dla każdego, kto zmaga się z ibs. Skierowana jest także do tych czytelników, których bliskich – na przykład małżonka, przyjaciela, wnuka czy kolegi z pracy – dotyczy ten zespół. W książce wyjaśniam, czym jest ibs i dlaczego na niego cierpimy. Chociaż istnieją badania naukowe na ten temat, nie dostarczają one pełnego obrazu. Dlatego też czasem uzasadniam swoje rozumowanie i wnioski doświadczeniami – własnymi oraz moich pacjentów. Nie zawsze są one jednak czysto naukowe.
   Uwielbiam pracować przy ibs, a dzieje się tak za sprawą moich pacjentów. Widoczne rezultaty oraz duża liczba pozytywnych reakcji stanowią dla mnie dowód na to, że fodmap działa. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek planu leczenia dietetycznego należy jednak zawsze zgłosić się po pomoc i poradę do dietetyka. Pozwoli to na poprawne przestrzeganie diety od samego początku. Życzę Wam wszystkiego najlepszego na drodze do spokojnego i szczęśliwego brzucha!

  Osoby cierpiące na ibs mogą w końcu cieszyć się spokojnym trawieniem! Ibs (zespół jelita drażliwego) to rozpoznanie, które dotyka 15–20% światowej populacji. Dawniej leczenie zespołu obejmowało zaledwie ogólne porady, teraz jednak pojawiła się nowa, skuteczna dieta lecznicza – fodmap. Polega ona na wyłączeniu z diety pewnych węglowodanów, dzięki czemu ulgę odczuć może nawet 75% wszystkich pacjentów. Przestrzeganie zasad fodmap oznacza konieczność pilnowania diety, ale przede wszystkim nauczenie się unikania produktów, które podrażniają jelita – przy równoczesnym spożywaniu smacznych potraw. Książka Jedz zgodnie z dietą Fodmap przeznaczona jest dla każdego, kto pragnie gotować dobrze z zachowaniem założeń diety fodmap. Żaden przepis nie zawiera wobec tego cebuli, czosnku, glutenu ani laktozy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Sofia Antonsson

 • Liczba stron: 

  110

 • Wymiary: 

  165x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65835-69-7

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy