Wczytuję dane...
KOD: 978-83-277-1733-7
Autor: Karolina Staszak
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788327717337
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Endometrioza. Kobiecość nie musi boleć to osobista historia kobiety, która borykała się z takimi problemami. Autorka tłumaczy, jak doszło do rozpoznania endometriozy, jakie miała objawy i jak to się stało, że mimo choroby jest dziś matką. W osobistym dzienniku dzieli się przeżyciami i pokazuje pracę nad sobą, jaką podjęła, aby odzyskać zdrowie i zrozumieć swoje emocje.
Endoporadnik dla każdej kobiety:

- bolesne miesiączki,
- bóle pleców,
- dyskomfort w czasie stosunku,
- trudności z zajściem w ciążę,
- depresja,
- nerwowość.

Jeśli co miesiąc nie jesteś w stanie wyjść do pracy, bo ból jest nie do wytrzymania, wszystko cię drażni, a niektóre pozycje w trakcie seksu są dla ciebie bolesne, nie bój się sięgnąć po tę książkę.

Rozdziały napisane przez m.in. ginekologa, seksuologa, psychoterapeutę i dietoterapeutę pomogą zrozumieć etapy choroby, a zastosowanie się do wskazówek specjalistów może przynieść ulgę, byś mogła w pełni cieszyć się zdrowiem. W książce znajdziesz też odsyłacze do filmów z ćwiczeniami przygotowanymi przez fizjoterapeutki. Proste techniki autoterapii pozwolą ci lepiej zadbać o zdrowie.

Endometrioza to choroba, która dotyka nas, kobiety. Ta książka jest dla ciebie, twojej siostry, mamy, przyjaciółki. Po przeczytaniu poczujesz się bezpieczniej. I odzyskasz nadzieję.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Karolina Staszak

 • Liczba stron: 

  240

 • Wymiary: 

  160x235

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-277-1733-7

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...