Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8015-830-6
Autor: Rachel Carlton Adams
EAN: 9788380158306
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Czarna Owca

   Czy jesteś wiecznie zmęczona ? Cierpisz na przewlekły ból głowy, pleców albo innych części ciała? Jesteś przygnębiona albo doświadczas stanów lękowych? Masz alergie albo doskwierają ci choroby autoimmunologiczne? Straciłaś popęd seksualny? Jeśli masz jeden lub kilka z powyższych objawów, możliwe, że cierpisz na coś, co dr Rachel Carlton Abrams określa mianem chronicznego wyczerpania organizmu, a więc schorzenie, które objawia się tyciem, wysokim ciśnieniem krwi, wyczerpaniem i wieloma innymi symptomami drenującymi twoje ciało z energii.

  W Mądrości ciała dr Abrams pomaga zrozumieć, że wszystkie te objawy, choć są uciążliwe, to stanowią dowód na inteligencję naszego ciała. Z ich pomocą twoje ciało próbuje ci coś powiedzieć, a czasem wręcz wykrzyczeć. I dopiero kiedy nauczysz się go słuchać, będziesz mogła cieszyć się długotrwałym zdrowiem. W swojej książce dr Abrams prezentuje 28-dniowy plan, stosowany przez tysiące osób, jakie przewinęły się przez jej klinikę, a zaprojektowany z myślą o zdrowiu fizycznym i emocjonalnym. Za pomocą testów i narzędzi diagnostycznych wyjaśnia ona, jak każda z nas może użyć własnej mądrości ciała w ocenie takich zjawisk jak stres, sen, popęd seksualny, ból, lęk, depresja, alergie czy choroby autoimmunologiczne.

   Książka Mądrość ciała pomoże ci wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania, codziennych nawykach i stylu życia, dzięki którym odkryjesz swoje własne potrzeby i stworzysz dla siebie warunki do życia w pełnym zdrowiu i równowadze.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Rachel Carlton Adams

 • Tytuł oryginału: 

  BodyWise: Discovering Your Body's Intelligence for Lifelong Health and Healing

 • Liczba stron: 

  304

 • Wymiary: 

  140x215

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8015-830-6

 • Tłumacz: 

  Piotr Kaliński

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...