Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-765-5
Autor: Napoleon Hill
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373777675
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Masz prawo do bogactwa

   Masz prawo do bogactwa może naprawdę pomóc ci osiągnąć każdy cel i marzenie. Książka ta stanie się inspiracją do wyznaczenia nowych celów i marzeń, gdzie bogactwo nie jest ograniczone jedynie do tak wąskich parametrów jak fortuna czy sława. Zasługujesz na to, aby być bogatym w każdy możliwy sposób – osobiście, duchowo i finansowo. Dr Hill odkrył, że osoby, które osiągnęły w życiu wyłącznie sukces finansowy, niezależnie od tego jak wielki, były najmniej szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi na świecie. Aby być naprawdę bogatym, musisz być bogaty we wszystkich aspektach swojego życia.

   Seria wykładów w książce Masz prawo do bogactwa , przedstawia siedemnaście zasad sukcesu Napoleona Hilla, stanowiących zwieńczenie dziesięcioleci jego pracy i badań.

Siedemnaście zasad sukcesu

 1. Konkretny cel. Wszystkie osiągnięcia zaczynają się od ustalenia głównego celu i przygotowania dokładnych planów jego osiągnięcia.
 2. Przymierze umysłów. Proces ten pozwala ci uzyskać pełnię korzyści z doświadczeń, szkoleń, wykształcenia, wiedzy specjalistycznej oraz wpływu innych osób.
 3. Wiara stosowana. Zamień wiarę w działanie, aby moc twojej duszy mogła przełożyć twoje cele, pragnienia i plany na rzeczywistość.
 4. Wyjście ponad normę. Korzyści zwiększają się, jeśli usługa jaką świadczysz, jest szersza i lepsza niż cena, jaką ci za nią płacą.
 5. Ujmująca osobowość. Rozwiń w sobie cechy mentalne, duchowe i fizyczne, które pomogą wydobyć to, co w tobie najlepsze i poprowadzą cię do sukcesu.
 6. Osobista inicjatywa. Podejmowanie działań jest zasadą konieczną do objęcia przywództwa w każdej sferze życia.
 7. Pozytywne nastawienie mentalne. Właściwe nastawienie tworzy drogę do sukcesu i daje środki, dzięki którym wdrożenie tej filozofii może stać się faktem.
 8. Samodyscyplina. Należy opanować emocje po to, aby zrównoważyć głowę i serce, czyli skoordynować rozsądek i emocje.
 9. Entuzjazm. Stanowi on napęd dla wszystkich osiągnięć osobistych i pomaga zdobyć pewność siebie oraz pokonać negatywne myśli, zmartwienia i lęki.
 10. Koncentracja/ Kontrolowana uwaga. Przeorganizuj swoje myślenie. Skoncentruj się na sukcesie. Skoordynuj i kontroluj moce swojego umysłu. Użyj potężnego narzędzia autosugestii.
 11. Precyzyjne myślenie. Gromadź fakty, rozważ ich ważność, wykorzystaj własny osąd i przemyśl sprawę dokładnie, aby podjąć właściwą decyzję na podstawie przemyśleń, a nie tylko opinii lub emocji.
 12. Przeciwności i porażki. Zrozum i naucz się obchodzić przyczyny przegranej, zamieniając wady, porażki i przeciwności w pozytywne korzyści.
 13. Współpraca. Skoordynuj swoje wysiłki z innymi i współpracuj z nimi, aby osiągnąć wspólny cel. Użyj na swoją korzyść taktu i pracy zespołowej w przedsięwzięciach osobistych i zawodowych.
 14. Twórcza wizja i wyobraźnia. Pozwól, aby potężny warsztat w twoim umyśle pokazał ci sposoby wyrażenia celu twojego mózgu i ideałów twojej duszy.
 15. Dobre zdrowie. Zdrowie fizyczne jest nieodzowne do tego, aby podtrzymywać energię, witalność, podejście oraz zwyczaje składające się na prawdziwie zdrowe i szczęśliwe życie, wypełnione sukcesami.
 16. Budżetowanie czasu i pieniędzy. Zgromadź i wykorzystaj jak najlepiej swoje zasoby fizyczne.
 17. Prawo kosmicznej siły nawyku. Zrozum i zastosuj dynamikę i moc siły kontrolującej wszechświat oraz naturalne prawa nim rządzące (w tym relacje ludzkie).

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Napoleon Hill

 • Tytuł oryginału: 

  Your Right to Be Rich: Napoleon Hill's Proven Program for Prosperity and Happiness

 • Liczba stron: 

  346

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-765-5

 • Tłumacz: 

  Jolanta Kulig

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...