Wczytuję dane...
KOD: 978-83-2872-536-2
Autor: Krystyna Romanowskadr Agnieszka Dąbrowskadr Marta Niedźwiedzka
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788328725362
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Muza

Czego nie wiecie o problemach swoich córek

  W czasach, w których żyjemy, dorośli składają swoim nastoletnim dzieciom obietnice, których nie są w stanie dotrzymać. Stwarzają iluzję dostępności i nieograniczonych możliwości, których nie da się zrealizować. Ogłaszają: „możecie być kim chcecie”. Przestają wyznaczać granice. Obiecują dobrą edukację, a fundują szkolny chaos, brak uwagi i nierealne oczekiwania. Do tego dorzucają niepewność i świat na skraju katastrofy klimatycznej.

  W pełnej niepokoju rzeczywistości nastolatki szukają potwierdzenia swojej wartości w mediach społecznościowych. Padają ofiarą seksualizacji i nadużyć. Zmagają się z depresją i myślami samobójczymi. Nie śpią. Cierpią na ADHD. Popadają w konformizm. Mają problemy z identyfikacją płci. Nie umieją dogadać się z dorosłymi.

  O konfrontacji z lękiem, goryczą i rozczarowaniem. O niewidzialnym i niemym buncie przeciwko swoim ciałom i samym sobie. O zaburzeniach psychicznych i wyzwaniach codzienności. O zdroworozsądkowym wychowaniu nastolatek w skomplikowanym świecie rozmawiają dwie doświadczone lekarki i terapeutki oraz dziennikarka.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Krystyna Romanowskadr Agnieszka Dąbrowskadr Marta Niedźwiedzka

 • Liczba stron: 

  352

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-2872-536-2

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...