Potęga Twoich Emocji
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-344-8
Autor: Esther Hicks, Jerry Hicks
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373773448
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Potęga Twoich Emocji

    Książka ta powstała w odpowiedzi na wysyłane przez was prośby o więcej. Nie ma ona być wyrazem podejmowania prób naprawy lub ratowania świata, który nie chce, lub nie potrzebuje przechodzić napraw, czy akcji reanimacyjnych (świat ten nie jest popsuty). Zawarte tutaj Nauki Abrahama mają ci po prostu służyć w dalszym tworzeniu radosnego, spełniającego cię życia, którego stworzenie było twoim zamiarem, przy jednoczesnym przyzwoleniu wszystkim innym na tworzenie tego, co jest ich zamiarem.
   A ty, bez względu na to, jak cudowne może w chwili obecnej być twoje życie, ty pragniesz więcej. Niezależnie od tego, jak wspaniałe jest teraz twoje samopoczucie, ty chcesz się poczuć jeszcze lepiej. Taką mantrę wysyła z siebie wiecznie rozwijający się Wszechświat: Więcej! Więcej! Więcej! Więcej rozwoju. Więcej wyrazu. Więcej doświadczeń. Więcej pragnień. Więcej życia!
   Naszą planetę Ziemię zamieszkują miliardy ludzi, z których każdy wysyła do Wszechświata prośby o lepsze życie, każdy wysyła prośby o sposób na osiągnięcie lepszego od dotychczasowego samopoczucia. Ty i ja, indywidualnie, w każdej chwili naszego życia mamy możliwość przyzwolenia sobie samym na przyjęcie Dobrostanu, który jest dla nas naturalny - lub stawiania mu oporu. I, w podobny sposób, miliardy innych ludzi również wysyłający swoje prośby, mają do dyspozycji taką możliwość. I chociaż, nie istnieje nic, czego pragniemy, a czego nasz obfitujący, nieograniczony Wszechświat, nie miałby możliwości nam dać, to nie jesteśmy w stanie odebrać tego, na co sobie nie przyzwalamy.
   Niniejsza książka została pomyślana jako kolejny, odrębny, obszerny wolumen Nauk Abrahama. Jednakże, solidnie wspiera się on na fundamentach nagromadzonych odpowiedzi na tysiące pytań, które tak wielu z was kierowało do Abrahama od chwili, kiedy nawiązali z nami komunikację w 1985 roku.
   Zatem, kim jest Abraham? Ja osobiście określiłbym ich jako niewypowiedzianie zachwycające zjawisko planu Nie-Fizycznego. Ja odbieram ich jako „grupę” nieopisanie mądrych i przepełnionych bezwarunkową miłością nauczycieli praktycznego zastosowania pierwotnych Praw Wszechświata... Opisałem ich jako miłość w najczystszej postaci, jaką kiedykolwiek miałem okazję spotkać na mojej drodze życia. Abraham, odpowiadając na nasze pytania dokonują, w sobie właściwy sposób, projekcji bloków myślowych (nie słów), które Esther, moja żona, jest w stanie odebrać (niczym odbiornik radiowy). Istoty te nigdy nie narzucają się nam - pojawiają się tylko wtedy, kiedy ich o to prosimy.
   W podobny sposób, w jaki tłumacz mógłby przetłumaczyć rozmowę z języka hiszpańskiego na język angielski (myśl w myśl, ale nie słowo w słowo), tak Esther jest w stanie bezzwłocznie przełożyć nie ubrane w słowa myśli, wysłane w formie projekcji przez Abrahama, na język angielski będący językiem rodzimym Esther. I chociaż ja osobiście, nie rozumiem dokładnie, w jaki sposób Esther potrafi tego dokonać, wiem, że od ponad 20 lat, niebywałą radość sprawia mi każda minuta tego doświadczenia. Jest to bowiem doświadczenie spełniające, ale też sprawiające mi przyjemność obserwowania wartości, jaką wnosi Abraham w życie tysięcy spośród was, którzy skierowaliście do nich pytania, na Które oni odpowiedzieli.
   Od początku naszych kontaktów z Abrahamem, w centrum tych nauk było omawianie przez Abrahama obowiązującego we Wszechświecie Prawa Przyciągania.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Esther Hicks, Jerry Hicks

 • Tytuł oryginału: 

  Astonishing power of emotions : let your feelings be your guide

 • Liczba stron: 

  285

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-344-8

 • Tłumacz: 

  Beata Kubik

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...