Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8132-192-1
Autor: Kasia Miller, Joanna Olekszyk
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Zwierciadło

Poznaj siebie to pełna emocji podróż w głąb siebie. Wyrusz w nią i podążaj ku lepszemu życiu.

Każdy człowiek doświadcza całego spektrum rozmaitych uczuć. I wszystkie one są ważne. Równie istotna jest świadomość, że do wszystkich uczuć mamy prawo. Czasem emocje, które nam towarzyszą mogą być trudne, a czasem sprzeczne, trudne do pogodzenia. Jak nauczyć się je rozpoznawać? Jak, dzięki pracom z emocjami, wzmocnić swój wewnętrzny potencjał i uczynić swoje życie lepszym?

Pomogą Ci w tym Katarzyna Miller i Joanna Olekszyk oraz stworzona przez nie talia kart oraz inspirująca książka Poznaj siebie.

Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. To Twoje życie. Pokochaj je!, Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Życie jest fajne, Instrukcja Obsługi kobiety, Kup kochance męża kwiaty, Nie bój się życia, Chcę być kochana tak jak chcę, Instrukcja obsługi faceta, Seksownik,Zrób to kochaniei wielu innych (Wydawnictwo Zwierciadło). Na stałe związana z magazynem„Zwierciadło”.

Joanna Olekszyk – dziennikarka, redaktor naczelna magazynów Zwierciadło i SENS. Absolwentka polonistyki i dziennikarstwa UW. Współautorka książek m.in. To Twoje życie. Pokochaj je!,Zrób to kochanie (Wydawnictwo Zwierciadło).

Karty format: 80 x 120 mm
Książka: 120 x 160 mm
Pudełko wymiary: 145 x 185 x 40 mm

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Kasia Miller, Joanna Olekszyk

 • Liczba stron: 

  Liczba kart: 55

 • Wymiary: 

  120x160

 • ISBN: 

  978-83-8132-192-1

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...