Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-400-6
Autor: Michael Smith
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN

Skuteczny trening uważności, dzięki któremu pozbędziesz się lęku i pokonasz strach

  Celem tej książki jest nauczenie cię medytacji; w szczególności medytacji opartej na mindfulness – jej różnych kroków, etapów i zastosowań, a także tego, w jaki sposób wykorzystać ją do walki z lękiem. Medytacja jest stosunkowo prosta, bardzo tania, nie wymaga żadnego specjalnego wyposażenia i można ją wykonywać gdziekolwiek, o każdej porze.

  Jedna uwaga: by biegle zgłębić medytację musisz zaangażować się w naukę i praktykę. Nauka medytacji wiąże się z zapoznaniem się z ćwiczeniami i poznaniem pierwszych kroków, by móc ostatecznie wykonać podstawową medytację bez żadnych podpowiedzi. Praktykowanie medytacji to faktyczne zastosowanie instrukcji – regularnie i stopniowo. Pomogę ci w tym. Poznasz też wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, by móc zacząć, zrobić postępy, wykorzystać medytację mindfulness w swoim codziennym życiu i przeciwko lękom, oraz – miejmy nadzieję – powitać większy spokój i przejrzystość. Zawarłem w tej książce 100 medytacji, aby zapewnić ci wiele możliwości zastosowania ich w życiu codziennym, niezależnie od tego, jaką ilością czasu dysponujesz oraz tego czy zazwyczaj czujesz się opanowany, czy wyjątkowo niespokojny.


  Głównym celem tej książki jest nauczenie cię medytacji mindfulness, zaopatrzenie cię w sprawdzone i godne zaufania środki, po które możesz sięgnąć i których możesz użyć w każdej chwili, w dowolnym miejscu. Chodzi także o pomoc w uspokojeniu twojego umysłu, emocji i ciała, a tym samym znaczne zredukowanie twojego lęku, dyskomfortu oraz cierpienia. Pozwoli ci to prowadzić pełniejsze, o wiele szczęśliwsze życie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Dr Michael Smith

 • Tytuł oryginału: 

  Mindfulness Meditations for Anxiety: 100 Simple Practices to Find Peace Right Now

 • Liczba stron: 

  296

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8171-400-6

 • Tłumacz: 

  Bartosz Bartkiewicz

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...