Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7649-018-2
Autor: Marjan Ogorevc
EAN: 9788376490182
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Samoleczenie metodą diagnostyki karmicznej

    W książce zostały opisane techniki i sposoby stanowiące swego rodzaju skróty, za pomocą których możemy dotrzeć do samych siebie. Autor pomaga nam i pokazuje, w jaki sposób i kiedy można to zrobić.    Przeszkody na drodze poznania samego siebie są po to, aby je pokonać i czegoś się nauczyć. A ból jest zazwyczaj symptomem niezadowolenia ciała ze stanu, w jakim znajduje się człowiek, lub ze zmian. Czy potrafimy posłuchać własnego ciała? To my jesteśmy gospodarzami zarówno swojego ducha, jak i ciała, co oznacza, że to my powinniśmy wziąć odpowiedzialność i zadbać o całość.
   Wejście na tę drogę i postępowanie według wskazówek doświadczonego terapeuty jest doświadczeniem niezwykłym. W ten sposób wiele możemy się nauczyć, a przede wszystkim pomóc samym sobie, o ile uda nam się zebrać siły i wejrzeć w zwierciadło swego bytu. To pozwoli zrobić krok naprzód na drodze do własnego zdrowia, dobrego samopoczucia, zyskać szacunek do samego siebie i rozwijać samoświadomość. Samodzielne pozbycie się symptomów choroby, bez pomocy lekarskiej, jest ogromnym sukcesem. Z czasem zauważymy, że stopniowo znikają problemy w komunikacji z innymi, poprawiają się wzajemne stosunki, a przede wszystkim pozbywamy się wewnętrznych blokad. Z chwilą kiedy traktujemy lepiej samych siebie, automatycznie zmienia się nastawienie otoczenia do nas.
   W końcu stwierdzimy, że staliśmy się innymi ludźmi, że jesteśmy tacy, jacy staraliśmy się być przez całe życie. „Jestem inny, jestem kochany i szanowany i wciąż jestem sobą, to JA”.

Ivica Flis Smaka

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Marjan Ogorevc

 • Tytuł oryginału: 

  Samozdravljenje s karmicno diagnostiko

 • Liczba stron: 

  256

 • Wymiary: 

  170x240

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7649-018-2

 • Tłumacz: 

  Ewa Bremec

 • Rok wydania: 

  2010

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...