Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8079-150-3
Autor: Zbigniew T. Nowak
EAN: 9788380791503
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Fronda

Wprowadzenie do książki

Zielony Detoks

Jak rośliny lecznicze wymiatają z organizmu wolne rodniki i gwarantują długie życie
Choć naukowcy z całego świata w pocie czoła pracują nad lekiem długowieczności, efekty ich badań okazują się wciąż mizerne. Nie ustają jednak w wysiłkach stworzenia eliksiru życia w chemicznym laboratorium.

Tymczasem patent na bezpieczne i skuteczne leki przedłużające życie i poprawiające jego jakość posiada apteka natury. Od zawsze.

Słowo “detoks” robi teraz wielką karierę. Chcemy oczyścić organizm z obcych substancji, zagrażających naszemu zdrowiu. Zamiast kupować pigułki, sięgnijmy po zioła i owoce. Stanowią one nieprzebraną skarbnicę przeciwutleniaczy, które chronią przed niebezpiecznym stresem oksydacyjnym, ponoszącym winę za większość chorób cywilizacyjnych. Antyoksydanty pomogą powstrzymać przedwczesne starzenie się organizmu a także, umiejętnie stosowane, będą chronić przed nowotworami, miażdżycą i chorobą Alzheimera.

W oparciu o wiedzę, doświadczenie, a nade wszystko o najnowsze wyniki badań naukowych, proponuję w tej książce tanie kuracje wybranymi roślinami leczniczymi, które nie tylko pomogą przedłużyć nasze życie, ale i poprawić jego jakość.

Czas na restart zdrowia. Możesz zmienić swoje życie, nie uciekając się do skomplikowanych i drogich, wyszukanych specyfików.

Skorzystaj z recept biomedycyny XXI wieku.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Zbigniew T. Nowak

 • Liczba stron: 

  180

 • Wymiary: 

  184

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8079-150-3

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...