Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8301-450-0
Autor: Mystic Dylan
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383014500
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Skuteczne zaklęcia i rytuały, które zapewnią ci miłość, bogactwo i uzdrowienie

  Z tą książką odkryjesz różne rodzaje świec i ich pozytywną energię. Dowiesz się, jak stworzyć święty ołtarz, przygotować świecę do rzucania zaklęć i wykorzystać swoją intuicję. Wybierz zaklęcie którego potrzebujesz, takie jak magia zdrowia psychicznego, kosmiczny płomień ochrony, świeca szczęścia czy rytuał piękna Afrodyty i zacznij spełniać marzenia. Poznaj magiczną moc świec i 30 zaklęć na miłość, uzdrawianie, ochronne czy dostatek zaczerpnięte z różnych tradycji. Odkryj zastosowania kolorów w magii świec żółty na intuicję, różowy na współczucie, zielony na sukces i spełnianie marzeń, niebieski na siłę i wiele więcej. Ponadto, dowiesz się jak wybierać, czyścić, energetyzować, konsekrować i wyrzucać świece, których używasz do rytuałów. Magiczna moc świec na każdą okazję.

Odkryj boskiego ducha ognia!

  Poznaj jego moc i zastosowanie na co dzień Rozpal płomień za pomocą kompleksowego przewodnika na temat praktycznej magii świec. Dzięki szczegółowym instrukcjom, od wyboru odpowiedniej świecy po wykonanie idealnego rytuału, znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć manifestować swoje cele.

  Z tą książką odkryjesz różne rodzaje świec i ich wyjątkowe zastosowania. Dowiedz się, w jaki sposób kształt, rozmiar, kolor i czas palenia mogą wpłynąć na twoją rzeczywistość i osiągać cele. Odkryj, jak stworzyć święty ołtarz, przygotować świecę do rzucania zaklęć i skoncentrować swoją intencję.

Poznaj magiczną moc świec i:

30 zaklęć – na miłość, uzdrawianie, ochronne, dostatek i oświecenie – zaczerpnięte z różnych tradycji.
magię kolorów – różne zastosowania kolorów w magii świec – żółty na intuicję, różowy na współczucie, zielony na sukces, niebieski na siłę i wiele więcej.
kompleksową pielęgnację świec – jak wybierać, czyścić, energetyzować, konsekrować i wyrzucać świece, których używasz do rytuałów.

Azymut

 • Autor: 

  Dylan Mystic

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  176

 • ISBN: 

  9788383014500

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...