Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-888-3
Autor: Chetan Parkyn
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788375798883
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Dowiedz się, kim naprawdę jesteś

Human Design to rewolucyjny system oparty częściowo na astrologii, ale zdecydowanie od niej precyzyjniejszy. Zgodnie z nim każdy z nas rodzi się z określoną, wgraną osobowością tak unikatową, jak odciski palców można ją poznać, analizując datę, porę i miejsce narodzin. Informacje te pozwalają stworzyć indywidualny wykres, który odkrywa wyjątkowo dokładny obraz osobowości danego człowieka w tym jego mocne strony i ograniczenia, typ osób, z którymi najlepiej współdziała oraz preferowane, skuteczne metody komunikacji innymi słowy, pokazuje, kim stworzyła cię natura i jaki drzemie w tobie potencjał.

Kiedy zetknęłam się z metodą Human Design, podeszłam do niej bardzo sceptycznie. Znam wiele sposobów odczytywania ludzkiej osobowości, nie spodziewałam się więc żadnego przełomowego odkrycia. Byłam w błędzie! Trafność tej metody zdumiała mnie. Pomogła mi lepiej zrozumieć samą siebie i przede wszystkim moich bliskich: dzieci, męża, rodziców i rodzeństwo. Wiem, że jesteśmy różni i ta metoda pomaga te różnice zrozumieć. Wiem, co mogę, a czego nie mogę oczekiwać od moich bliskich, ponieważ niektóre z tych oczekiwań mogą być całkowicie nie w zgodzie z ich naturą z profilem ich osobowości. Pomaga mi to również we współpracy z innymi ludźmi, ponieważ rozumiem ich słabe i mocne strony.

Metoda Human Design pomaga nam rozkwitać, harmonijnie się komunikować i realizować swój najwyższy potencjał. Bardzo polecam tę książkę będziecie zaskoczeni odkryciami, które z niej płyną.

Z miłością,

Agnieszka Maciąg

Human Design jest jak powrót do domu do energetycznej prawdy o sobie. Dzięki tej metodologii nagle zaczynamy lepiej rozumieć siebie, ufać sobie i z większą łatwością podejmujemy trafne decyzje, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Chetan Parkyn daje gotową instrukcję obsługi naszego grafu Human Design, mapę dostępu do tej wewnętrznej prawdy i przewodnictwa. Jego sposób przekazu jest jasny i klarowny, a przykłady pozwalają jeszcze lepiej zrozumieć zawiłości centrów, profili, kanałów i bram. To książka znana w anglojęzycznym świecie od lat, a dziś nareszcie! dostępna w języku polskim. Serdecznie ją polecam i życzę wspaniałej podróży do energetycznej prawdy o sobie.

Joanna Łożyńska, mentorka Human Design

Azymut

 • Autor: 

  Chetan Parkyn

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  320

 • ISBN: 

  9788375798883

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...